Koninklijk Besluit
gepubliceerd op 01 oktober 2008

Nationale Orden Bij koninklijk besluit van 9 mei 2008 wordt het volgende bepaald : Artikel 1.

bron
federale overheidsdienst kanselarij van de eerste minister en vlaamse overheid
numac
2008202731
pub.
01/10/2008
prom.
--
staatsblad
http://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&c(...)
Document Qrcode

Nationale Orden Bij koninklijk besluit van 9 mei 2008Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 09/05/2008 pub. 28/05/2008 numac 2008000372 bron federale overheidsdienst binnenlandse zaken Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 8 januari 2006 tot bepaling van de informatietypes, verbonden met de informatiegegevens bedoeld in artikel 3, eerste lid, van de wet van 8 augustus 1983 tot regeling van een Rijksregister van type koninklijk besluit prom. 09/05/2008 pub. 17/06/2008 numac 2008000503 bron federale overheidsdienst binnenlandse zaken Koninklijk besluit waarbij de windhoos die heeft plaatsgevonden op 5 februari 2008 op het grondgebied van de provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen als een algemene ramp wordt beschouwd en waarbij de geografische uitgestrektheid van deze ramp wordt afgeb type koninklijk besluit prom. 09/05/2008 pub. 17/06/2008 numac 2008000505 bron federale overheidsdienst binnenlandse zaken Koninklijk besluit waarbij de overvloedige regenval die heeft plaatsgevonden op 8 juni 2007 op het grondgebied van de provincies Antwerpen, Limburg, Luik en Luxemburg als een algemene ramp wordt beschouwd en waarbij de geografische uitgestrektheid van dez sluiten wordt het volgende bepaald :

Artikel 1.§ 1. Worden bevorderd tot de graad van Officier in de Leopoldsorde : BEUCKELAERS, Henri, (Breendonk, 24 oktober 1944), provincieraadslid te Antwerpen, 8 april 2003, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

FRIGHEM, Paul, (Antwerpen, 30 december 1942), provincieraadslid te Antwerpen, 15 november 2003, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

GEUDENS, Frank, (Wilrijk, 30 december 1951), gedeputeerde in Antwerpen, 8 april 2005, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

HELSEN, Ludo, (Berlaar, 2 juni 1944), gedeputeerde in Antwerpen, 8 april 2006, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

LAVIGNE, Jean, Paul Ghislain, (Sint-Truiden, 4 juni 1949), provincieraadslid te Limburg, 8 april 2001, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

LETEN, August, Albert, (Koersel, 20 juli 1937), provincieraadslid te Limburg, 8 april 2004, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

TORTELBOOM, Wilfried, Albert, (Sint-Maria-Lierde, 18 september 1933), provincieraadslid te Oost-Vlaanderen, 8 april 2001, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

VERCAMER, Alexander, Remi, (Deinze, 20 januari 1951), gedeputeerde in Oost-Vlaanderen, 15 november 2002, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

VERMAELEN, Etienne, Albert Cyrille, (Leuven, 23 februari 1940), provincieraadslid te Vlaams-Brabant, 8 april 2003, als houder van deze nieuwe onderscheiding.

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. § 2. Worden benoemd tot de graad van Ridder in de Leopoldsorde : BEERDEN, Georges, Guillaume Ghislain Marie, (Stevoort, 17 januari 1938), gemeenteraadslid te Hasselt, 15 november 2001.

BERTELS, Louis, Maria Jozef, (Borsbeek, 26 april 1933), burgemeester te Brasschaat, 15 november 2001.

BLOKKEN, René, Leopold, (Hasselt, 15 februari 1926), gemeenteraadslid te Hasselt, 15 november 1995.

BOGAERT, Jean, Maria Henri Alfons, (Brugge, 6 september 1949), gemeenteraadslid te Brugge, 8 april 2002.

BROECKX, Hendrik, (Antwerpen, 7 september 1948), provincieraadslid in Antwerpen, 8 april 2003.

CLAES, Sonja, Mia Virginie, (Hasselt, 23 oktober 1958), provincieraadslid in Limburg, 8 april 2005.

CLAESSENS, Joseph, Marie, (Neerharen, 7 februari 1951), provincieraadslid in Limburg, 8 april 2002.

DANDOY, Michel, (Vorst, 14 oktober 1943), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

DE LEPELEIRE, Armand, Emiel Jean, (Afsnee, 11 augustus 1951), gemeenteraadslid te Gent, 8 april 2004.

DE MEERLEER, Dirk, Jozef Celina, (Aalst, 23 oktober 1952), provincieraadslid in Oost-Vlaanderen, 8 april 2004.

DEKEYSER, Julien, Florimond, (Mechelen, 28 januari 1953), gedeputeerde in Vlaams-Brabant, 15 november 2002.

DEMAL, Roland, Cyrille Marie, (Kermt, 28 juli 1931), schepen te Hasselt, 15 november 1984.

ESSERS, Jules, Maria Jacques Corneel, (Hasselt, 13 januari 1935), provincieraadslid in Limburg, 8 april 2004.

FONTEYNE, Roland, Marie Joseph, (Brugge, 9 juni 1938), gemeenteraadslid te Brugge, 8 april 2002.

FROIDMONT, Alfons, Michel Victor Jozef Marie, (Hasselt, 14 februari 1946), schepen te Hasselt, 15 november 2005.

GEERAERTS, Paul, Jozef Marie, (Teralfene, 6 juli 1949), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 15 november 2000.

GYS, Mia, (Wilrijk, 23 juli 1951), provincieraadslid in Antwerpen, 15 november 2002.

HORLAIT, Dieudonné, Gaston Ghislain, (Halle, 6 augustus 1948), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

HUYGHE, Eddy, (Reet, 20 april 1951), provincieraadslid in Antwerpen, 8 april 2003.

LAEREMANS, Jan, Karel Leo Maria, (Deinze, 23 mei 1962), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2004.

MIROIR, Yves, Georges Raymond, (Oostende, 29 december 1955), schepen te Oostende, 15 november 2002.

ONKELINX, Romain, Amandus Gerardus, (Brustem, 26 juli 1934), schepen te Hasselt, 15 november 1996.

REGGERS, Boudewyn, Jan Mathijs Maria, (Hasselt, 4 juli 1942), O.C.M.W.-voorzitter te Genk, 15 november 2001.

SLEYPEN, Sylvain, Hubert Marie, (Dilsen, 20 januari 1955), provincieraadslid in Limburg, 15 november 2000.

SMEETS, Frank, Aline Robert, (Neerpelt, 16 november 1962), provincieraadslid in Limburg, 15 november 2004.

SOBRIE, Anne, Marie Louise Constance (Dendermonde, 3 mei 1952), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

TERWINGEN, Guillaume, Clément, (Neerharen, 11 april 1942), provincieraadslid te Limburg, 15 november 2003.

VAN DEN BOGAERT, Guido, (Lier, 20 april 1956), provincieraadslid in Antwerpen, 15 november 2003.

VAN GRONSVELD, Alexander, Frans Laurent Lambert, (Luik, 8 november 1949), provincieraadslid in Limburg, 8 april 2002.

VAN ROMPAEY, Paul, (Lier, 21 februari 1955), provincieraadslid in Antwerpen, 8 april 2005.

VANDERSMISSEN, Francine, Georgette Julienne Henriette, (Elsene, 26 mei 1935), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 15 november 2002.

VANGRAMBEREN, Jan, Lucien (Tienen, 13 april 1948), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

VANRYKEL, Ivan, Philippe Jean, (Hasselt, 27 april 1947), gemeenteraadslid te Hasselt, 15 november 1995.

VERLEYEN, Ivan, Albin Leo, (Dendermonde, 27 juli 1941), gedeputeerde in Oost-Vlaanderen, 8 april 2002.

WAUTERS, Josiane, Jacquelinne Laurette, (Landen, 29 november 1949), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

ZELDERLOO, Walter, Hendrik, (Asse, 13 september 1948), provincieraadslid in Vlaams-Brabant, 8 april 2005.

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen.

Artikel 2.Zij nemen rang in de Orde in op de datum vermeld tegenover hun naam.

Artikel 3.De Minister van Buitenlandse Zaken, tot wiens bevoegdheid het beheer van de Orde behoort, is belast met de uitvoering van dit besluit.

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^