Koninklijk Besluit
gepubliceerd op 01 oktober 2008

Nationale Orden Bij koninklijk besluit van 09 mei 2008 wordt het volgende bepaald : Artikel 1.

bron
federale overheidsdienst kanselarij van de eerste minister en vlaamse overheid
numac
2008202732
pub.
01/10/2008
prom.
--
staatsblad
http://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&c(...)
Document Qrcode

Nationale Orden Bij koninklijk besluit van 09 mei 2008 wordt het volgende bepaald :

Artikel 1.§ 1. Worden benoemd tot de graad van Commandeur in de Kroonorde : OTTE, Emiel, Julien, (Zottegem, 14 september 1936), provincieraadslid in Oost-Vlaanderen, 15 november 2005.

SCHIEPERS, Pierre, Marie José, (Val-Meer, 10 mei 1940), provincieraadslid in Limburg, 15 november 2003. § 2. Worden benoemd tot de graad van Ridder in de Kroonorde : BLAVIER, René, Jean Joseph Etienne, (Kikwit (Congo), 26 juni 1942), gemeenteraadslid te Mechelen, 15 november 2001.

DE WACHTER, Elsie, (Willebroek, 27 maart 1943), burgemeester te Willebroek, 8 april 2004.

DOCHY, Frans, Pierre Jules, (Moorslede, 16 mei 1948), schepen te Roeselare, 15 november 2002.

DUPRE, Josef, Albrecht Maris, (Veerle, 8 juli 1928), burgemeester te Westerlo, 15 november 1991.

GEYSMANS, Christiana, Josephina Florentina, (Mol, 14 november 1949), voorzitter van het O.C.M.W. te Mol, 15 november 2003.

GORREBEECK, Patric, Armand, (Kruibeke, 21 oktober 1946), gemeenteraadslid te Sint-Niklaas, 15 november 2001.

HEYVAERT, Roger, (Opwijk, 10 februari 1945), burgemeester te Meise, 8 april 2004.

MESSIAEN, Geert, Emiel Alfons, (Roeselare, 10 juli 1947), schepen te Roeselare, 15 november 2003.

PEETERS, Frans, Constant Clementina, (Herentals, 27 juni 1953), burgemeester te Geel, 15 november 2003.

SCHOONJANS, Hilaire, Frans Elodie Maria, (Lochristi, 16 mei 1933), burgemeester te Lochristi, 8 april 1997.

SMET, François, Petrus Leon, (Melsele, 30 mei 1939), burgemeester te Beveren, 15 november 1997.

SNYDERS, Koen, Joris Stefaan, (Wilrijk, 6 september 1960), burgemeester te Edegem, 8 april 2002.

STEEGMANS, Etienne, Jozef Jan, (Diepenbeek, 6 februari 1936), burgemeester te Diepenbeek, 15 november 2003.

THYS, Franciscus, Clement, (Tessenderlo, 6 mei 1935), burgemeester te Meerhout, 15 november 2001.

THYS, Jozef, (Betekom, 17 maart 1939), burgemeester te Westerlo, 15 november 1991.

VAN DAELE, Michel, Godelieve Jozef, (Tielt, 8 november 1949), burgemeester te Tielt, 8 april 2004.

VERCAUTEREN, Urbain, Albert Elza Joseph, (Sint-Niklaas, 11 oktober 1951), schepen te Sint-Niklaas, 15 november 2002.

WERBROUCK, Francis, Georges Pierre, (Roeselare, 4 september 1949), schepen te Roeselare, 15 november 2002. § 3. De Gouden Palmen in de Kroonorde worden toegekend aan : BRAECKMAN, Etienne, Omer Jules Marie Raphaëlle, (Gent, 24 oktober 1938), gemeenteraadslid te Kruishoutem, 15 november 2001.

BUSSCHOTS, Eduard, Louis, (Berlaar, 15 januari 1930), schepen te Berlaar, 15 november 1999.

COPPEJANS, Daniël, Jozef Theophiel, (Kakrijke, 6 maart 1935), gemeenteraadslid te Kaprijke, 15 november 1995.

DE GHEEST, Antoon, Petrus, (Landegem, 25 juli 1929), gemeenteraadslid te Nevele, 15 november 1983.

DE PAEPE, Roland, Prosper Edmond, (Nevele, 26 januari 1944), schepen te Nevele, 15 november 2002.

GEURTS, Jozef, (Zutendaal, 30 januari 1928), schepen te Zutendaal, 15 november 1996.

GEYSEMANS, Gustaaf, Ludovicus, (Berlaar, 19 juni 1934), schepen te Berlaar, 15 november 1999.

GISTELINCK, Albertine, Marie Louise, (Nokere, 2 februari 1937), schepen te Kruishoutem, 15 november 1990.

HOORELBEKE, Willy, Maurits, (Staden, 21 maart 1943), gemeenteraadslid te Staden, 15 november 2001.

LELIEUR, Dirk, Marc Remi, (Oudenaarde, 7 mei 1960), schepen te Wortegem-Petegem, 8 april 2003.

LEURS, Hendrik, Christiaan Corneel, (Overpelt, 26 mei 1941), schepen te Overpelt, 15 november 1996.

LUYTEN, Walter, Florent Jozef, (Berlaar, 20 oktober 1934), gemeenteraadslid te Berlaar, 15 november 1989.

MORREELS, Noël, Astère Jean, (Opbrakel, 16 december 1947), schepen te Brakel, 15 november 1997.

VAN CRONENBURG, Rudy, Julius Emma, (Gent, 4 oktober 1950), gemeenteraadslid te Wachtebeke, 8 april 2005.

VAN DEN BROECKE, Frans, Theofiel Aimé, (Elst, 4 juni 1928), gemeenteraadslid te Berlaar, 8 april 1996.

VAN DER EECKEN, Werner, Leonard Rosalie, (Wetteren, 2 januari 1950), schepen te Wichelen, 8 april 1998.

VAN OOST, José, Edward Louise, (Gent, 12 juni 1935), gemeenteraadslid te Nevele, 15 november 1989.

VAN SNICK, Marcel, Remi, (Geraardsbergen, 1 maart 1941), schepen te Brakel, 15 november 1996.

VERVAEKE, Ilbert, Jules Hector, (Tielt, 11 juli 1942), gemeenteraadslid te Nevele, 15 november 1995.

WUYTS, Marcel, Karel Maria, (Mechelen, 10 januari 1943), O.C.M.W.-raadslid te Bonheiden, 8 april 2002.

Art. 2.Zij nemen ra ng in de Orde in op de datum vermeld tegenover hun naam.

Art. 3.De Minister van Buitenlandse Zaken, tot wiens bevoegdheid het beheer van de Orde behoort, is belast met de uitvoering van dit besluit.

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^