Benoeming Door Koninklijk Besluit
gepubliceerd op 29 december 2001
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Benoemingen Bij koninklijk besluit van 4 mei 1999 wordt de heer Verlinden, Joost, geboren op 1 november 1959, licentiaat economische wetenschappen, houder van het « Diplôme d'Etudes supérieures européennes » en Master of Filosophy in Economics, Bij

bron
diensten van de eerste minister en ministerie van economische zaken
numac
2001021660
pub.
29/12/2001
prom.
--
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

DIENSTEN VAN DE EERSTE MINISTER EN MINISTERIE VAN ECONOMISCHE ZAKEN


Benoemingen Bij koninklijk besluit van 4 mei 1999 wordt de heer Verlinden, Joost, geboren op 1 november 1959, licentiaat economische wetenschappen, houder van het « Diplôme d'Etudes supérieures européennes » en Master of Filosophy in Economics, met ingang van 1 april 1999 benoemd tot adviseur bij het Plan (lid), verantwoordelijke van de Sectorale Directie, voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 9 december 1999 wordt de heer Van den Cruyce, Bart, geboren op 28 april 1968, licentiaat economische wetenschappen en Master of arts in Economics, met ingang van 1 november 1999 benoemd tot attaché (lid) bij het Federaal Planbureau voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 21 december 1999 wordt Mevr. Zuinen, Natacha, geboren op 31 oktober 1970, commercieel ingenieur en licentiaat economische wetenschappen, met ingang van 1 november 1999, benoemd tot attachee (lid) bij het Federaal Planbureau voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 8 februari 2001 wordt de heer Bernheim, Thomas, geboren op 4 november 1970, licentiaat economische wetenschappen, houder van de licence spéciale en sciences de l'environnement en Master of science in environmental and resource economics, met ingang van 1 januari 2001 benoemd tot attaché (lid) bij het Federaal Planbureau voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 23 mei 2001 wordt de heer Lebrun, Igor, geboren op 1 september 1965, licentiaat economische wetenschappen en master in econometrie, met ingang van 1 april 2001 benoemd tot adviseur bij het Plan (lid), voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 20 november 2001 wordt de heer Meyermans, Eric, geboren op 9 september 1962, doctor in de economische wetenschappen, met ingang van 1 oktober 2001 benoemd tot attaché (lid) bij het Federaal Planbureau voor een mandaat van negen jaar.

Bij koninklijk besluit van 20 november 2001, worden Mevr. Kegels, Chantal, geboren op 10 december 1966, doctor in de economische wetenschappen en master in de sociale wetenschappen en de heer Van der Wal, Dominique, geboren op 16 november 1964, licentiaat in de kunst- en communicatiewetenschappen, met ingang van 1 oktober 2001 benoemd tot attaché (lid) bij het Federaal Planbureau voor een mandaat van negen jaar.

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^