Benoeming Door Koninklijk Besluit
gepubliceerd op 03 december 2004
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Secretariaat-generaal. - Dienst Nationale Orden. - Ambtenaren van het Ministerie van de Franse Gemeenschap. - Nationale Orden. - Benoemingen Bij koninklijk besluit van 23 oktober 2003 Wordt benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde : Nivea De heer HUBIN

bron
federale overheidsdienst kanselarij van de eerste minister en ministerie van de franse gemeenschap
numac
2004029307
pub.
03/12/2004
prom.
--
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

FEDERALE OVERHEIDSDIENST KANSELARIJ VAN DE EERSTE MINISTER EN MINISTERIE VAN DE FRANSE GEMEENSCHAP


Secretariaat-generaal. - Dienst Nationale Orden. - Ambtenaren van het Ministerie van de Franse Gemeenschap. - Nationale Orden. - Benoemingen Bij koninklijk besluit van 23 oktober 2003 Wordt benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde : Niveau 1.

De heer HUBIN Jean-Pierre Administrateur-generaal bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Hij zal het burgerlijk ereteken dragen.

Worden benoemd tot Officier in de Leopoldsorde : Niveau 1.

Mevr. CAZENAVETTE Françoise Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer MAHY André Eerstaanwezend attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Ze zullen het burgerlijk ereteken dragen.

Worden benoemd tot Ridder in de Leopoldsorde : Niveau 1.

De heer DELBART Didier Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. DETREZ Françoise Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. DUPAIX Pascale Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer LAHAYE Pierre Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Mevr. PODEVYN Carine Inspecteur bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer PONSEELE Joël Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer VAN LERBERGHE Denis Attaché bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Niveaux 2+ en 2.

Mevr. BODSON Jacqueline Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. BROHET Alice Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. BUSSAER Jacqueline Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. CAMBIER Janine Eerstaanwezend gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer CARPENTIER André Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer COULON Joseph Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

De heer DELBECQUE Yves Eerstaanwezend gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Mevr. DEPIERREUX Marie-Rose Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Mevr. DEVOLDERE Ghislaine Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer FANCHAMPS Paul Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer FONTAINE Jacques Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. GILMAIRE Martine Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. GILSON Nicole Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. HATERTE Anne-Marie Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer HENDSCHEL Camille Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. HERBIET Lucienne Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer JACQMAIN Roger Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. LUMEN Colette Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. MATTART Claire Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer MELON José Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer MICLOTTE Daniel Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer MOUFFE Andréas Eerstaanwezend gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Mevr. OVERSACQ Jacqueline Gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. PICCART Nadine Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer RARY Freddy Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer RASSON Alain Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. RENARD Anne-Marie Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer RICHEL Jean-Marie Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Mevr. RISSELIN Yolande Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer TERWAGNE Jacques Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

Mevr. THIRY Marie-Claire Eerste gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer TRANCHANT Marc Eerstaanwezend gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer TRICOT Maurice Eerste hoofdcorrespondent der vorsing bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer VAN EEPOEL Maurice Eerste assistent bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 8 april 2003.

De heer VAN HUMBEECK Gilbert Eerstaanwezend gegradueerde bij het Ministerie van de Franse Gemeenschap.

Ranginneming, op 15 november 2002.

Ze zullen het burgerlijk ereteken dragen.

De hierboven vermelde personen nemen rang in de Orde in op de bij hun naam vermelde datum.

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^