Besluit Van De Regering Van De Franse Gemeenschap van 07 juni 2001
gepubliceerd op 14 september 2001
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap tot vaststelling van de ambtsgebieden van de psycho-medisch-sociale centra van de Franse Gemeenschap voor het schooljaar 2001 - 2002

bron
ministerie van de franse gemeenschap
numac
2001029415
pub.
14/09/2001
prom.
07/06/2001
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

7 JUNI 2001. - Besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap tot vaststelling van de ambtsgebieden van de psycho-medisch-sociale centra van de Franse Gemeenschap voor het schooljaar 2001 - 2002


De Regering van de Franse Gemeenschap, Gelet op de wet van 1 april 1960 betreffende de psycho-medisch-sociale centra, inzonderheid op artikel 9, § 1, zoals gewijzigd bij het koninklijk besluit nr. 467 van 1 oktober 1986 betreffende de rationalisatie en programmatie en de normen inzake personeelsomkadering van de psycho-medisch-sociale centra en tot vaststelling van de voorwaarden voor toegang tot de Fondsen voor schoolgebouwen;

Gelet op het advies van de Inspectie van Financiën van 15 mei 2001;

Gelet op het akkoord van de Minister van Begroting van 7 juni 2001;

Op de voordracht van de Minister van Secundair Onderwijs en Buitengewoon Onderwijs;

Gelet op de beraadslaging van de Regering, Besluit :

Artikel 1.Het ambtsgebied van de psycho-medisch-sociale centra van de Franse Gemeenschap wordt vastgesteld voor de duur van het schooljaar 2001-2002, overeenkomstig de bij dit besluit gevoegde tabel.

Art. 2.Het ambtsgebied bepaald overeenkomstig de bij artikel 1 bedoelde tabel, wordt vastgesteld onverminderd de contracten die de betrokken psycho-medisch-sociale centra gemachtigd zijn te sluiten krachtens artikel 2 van de wet van 1 april 1960 betreffende de psycho-medisch-sociale centra.

Art. 3.De Minister van Secundair Onderwijs en Buitengewoon Onderwijs is belast met de uitvoering van dit besluit.

Art. 4.Dit besluit treedt in werking op 1 september 2001.

Brussel, 7 juni 2001.

Vanwege de Regering van de Franse Gemeenschap : De Minister van Secundair Onderwijs en van Buitengewoon Onderwijs, P. HAZETTE

BIJLAGE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van ANDENNE - Athénée royal Jean Tousseul ANDENNE - Athénée royal du Condroz Jules Delot CINEY - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française GESVES - Institut technique de la Communauté française Henri Maus NAMUR - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française VEDRIN Ambtsgebied van het P.M.S.C. van AARLEN - Athénée royal ARLON - Institut technique de la Communauté française Etienne Lenoir ARLON - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HALANZY - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française MESSANCY - Haute Ecole de la Communauté française "Robert Schuman" - Implantation à ARLON Ambtsgebied van het P.M.S.C. van AAT - Athénée royal ATH - Institut technique de la Communauté française Sébastien Vauban ATH - IRCHONWELZ - Athénée royal LESSINES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française FLOBECQ - Athénée royal Lucienne Tellier FRASNES-LES-ANVAING - Institut technique de la Communauté française RENAIX - Institut Professions paramédicales RENAIX - Ecole "Decroly" (Section française) RENAIX - Athénée royal PERUWELZ Ambtsgebied van het P.M.S.C. van CHARLEROI - Athénée royal Ernest Solvay CHARLEROI - Athénée royal Vauban CHARLEROI - Athénée royal Pierre Paulus CHATELET - Athénée royal René Magritte CHATELET - Athénée royal GILLY - Athénée royal MARCHIENNE-AU-PONT Ambtsgebied van het P.M.S.C. van DINANT - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française ANHEE - Athénée royal Norbert Collard BEAURAING - Athénée royal Adolphe Sax DINANT - Institut Technique de la Communauté française DINANT - Athénée royal FLORENNES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Croix-Scaille GEDINNE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Hastières-Lavaux à HASTIERES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française METTET - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française WALCOURT Ambtsgebied van het P.M.S.C. van DOUR - Athénée royal DOUR - Athénée royal QUIEVRAIN - Athénée royal SAINT GHISLAIN - Lycée de la Communauté française Charles Plisnier SAINT GHISLAIN - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française QUEVAUCAMPS - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française JEMAPPES Ambtsgebied van het P.M.S.C. van GEMBLOUX - Institut technique de la Communauté française - Horticulture GEMBLOUX - Haute Ecole de la Communauté française "Charlemagne" - Implantation à GEMBLOUX - Athénée royal GEMBLOUX - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française GENTINNES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française NIL-ST-VINCENT - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Eghezée - Noville-les-Bois FERNELMONT - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française SOMBREFFE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van GOSSELIES - Athénée royal Louis Jourdan FLEURUS - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Frasnes-les-Gosselies LES BONSVILLERS - Athénée royal Les Marlaires GOSSELIES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française GOSSELIES - Athénée royal JUMET - Athénée royal PONT-A-CELLES - Athénée royal Louis Delattre FONTAINE-L'EVEQUE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française GERPINNES Ambtsgebied van het P.M.S.C. van HOEI - Athénée royal HUY - Institut technique de la Communauté française HUY - Haute Ecole de la Communauté française "Charlemagne" - Implantations à HUY - Athénée royal Prince Baudouin MARCHIN - Athénée royal ST-GEORGES-SUR-MEUSE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Ciplet-Burdinne BRAIVES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française CRISNEE - Athénée royal HANNUT - Athénée royal WAREMME - Athénée royal OUFFET Ambtsgebied van het P.M.S.C. van ELSENE - Athénée royal Jules Bordet BRUXELLES - Athénée royal Gatti de Gamond BRUXELLES - Institut national supérieur des Arts et du Spectacle (INSAS) BRUXELLES - Ecole nationale supérieure des Arts visuels IXELLES - Institut supérieur d'Architecture IXELLES - Athénée royal Serge Creuz MOLENBEEK - Haute Ecole de la Communauté française de BRUXELLES - Implantation SAINT- JOSSE - Haute Ecole de la Communauté française "Paul-Henri Spaak" - Implantations à UCCLE et IXELLES - Athénée royal WATERMAEL-BOITSFORT - Athénée royal Jean Absil ETTERBEEK - Athénée royal Alfred Verwée SCHAERBEEK Ambtsgebied van het P.M.S.C. van LUIK - Athénée royal ALLEUR - Athénée royal Charlemagne JUPILLE-SUR-MEUSE - Athénée royal Charles Rogier LIEGE - Athénée royal Liège Atlas LIEGE - Conservatoire de LIEGE - Haute Ecole de la Communauté française "Charlemagne" - Implantation de LIEGE - Athénée royal FRAGNEE - LIEGE - Athénée royal CHENEE - Athénée royal SOUMAGNE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van MARCHE-EN-FAMENNE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française BARVAUX-SUR-OURTHE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française FORRIERES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Haversin CINEY - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HOTTON - Athénée royal LA ROCHE - Athénée royal Emile Fonck MARCHE-EN-FAMENNE - Athénée royal Robert Gruslin ROCHEFORT - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française WELLIN - Haute Ecole de la Communauté française "Robert Schuman" - Implantation de JEMELLE-LIBRAMONT Ambtsgebied van het P.M.S.C. van MOLENBEEK - Athénée royal GANSHOREN (y compris école d'application) - Athénée royal JETTE - Athénée royal KOEKELBERG - Athénée royal Bruxelles 2 BRUXELLES - Athénée royal Marcel Tricot BRUXELLES - Haute Ecole de la Communauté française "Paul-Henri Spaak" Implantation AUDERGHEM Ambtsgebied van het P.M.S.C. van BERGEN - Ecole du Shape (Section Belge) SHAPE - BELGIQUE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française JURBISE - Athénée royal Mons I MONS - Athénée royal Marguerite Bervoets MONS - Athénée royal Jean d'Avesnes MONS - Conservatoire de MONS - Ecole supérieure des Arts plastiques et visuels MONS - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française à MONS - Haute Ecole de la Communauté française du HAINAUT - Implantations à MONS Ambtsgebied van het P.M.S.C. van MORLANWELZ - Athénée royal BINCHE - Athénée royal LA LOUVIERE - Institut technique de la Communauté française MORLANWELZ - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française TRAZEGNIES Ambtsgebied van het P.M.S.C. van NAMEN - Athénée royal JAMBES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française MALONNE - Athénée royal François Bovesse NAMUR - Institut technique de la Communauté française Félicien Rops NAMUR - Lycée de la Communauté française NAMUR - Institut technique de la Communauté française agro-alimentaire SUARLEE - Haute Ecole de la Communauté française "Albert Jacquard" NAMUR - Implantation NAMUR Ambtsgebied van het P.M.S.C. van NEUFCHATEAU - Athénée royal BASTOGNE - HOUFFALIZE - Athénée royal BOUILLON - PALISEUL - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française LIBIN - Institut technique de la Communauté française Centre Ardenne LIBRAMONT - CHEVIGNY - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française MARTELANGE - Athénée royal NEUFCHATEAU - BERTRIX - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Sibret VAUX-SUR-SURE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van NIJVEL - Athénée royal NIVELLES - Haute Ecole de la Communauté française "Paul-Henri Spaak" - Implantation de NIVELLES - Athénée royal Riva Bella BRAINE-L'ALLEUD - Athénée royal WATERLOO Ambtsgebied van het P.M.S.C. van SINT-GILLIS - Institut technique de la Communauté française Chômé Wyns ANDERLECHT - Conservatoire de BRUXELLES - Athénée royal Victor Horta SAINT-GILLES - FOREST - Haute Ecole de la Communauté française "Paul-Henri Spaak" - Implantation de BRUXELLES - Haute Ecole de la Communauté française de BRUXELLES - Implantations UCCLE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van SERAING - Athénée royal Air Pur SERAING - Athénée royal ESNEUX - Athénée royal Lucie Dejardin SERAING - Athénée royal de Montegnée - Grâce-Hollogne MONTEGNEE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van ZINNIK - Athénée royal Jules Bordet SOIGNIES - Athénée royal BRAINE-LE-COMTE - Athénée royal ENGHIEN - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Tubize-Centre TUBIZE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Tubize-Renard TUBIZE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van SPA - Athénée royal AYWAILLE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française FERRIERES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française LIERNEUX - Athénée royal Ardenne - Hautes Fagnes MALMEDY - Athénée royal PEPINSTER - Athénée royal SPA - Institut technique de la Communauté française Hôtellerie SPA - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française STOUMONT - Athénée royal VIELSALM (+ implantation Gouvy) - Athénée royal WAIMES Ambtsgebied van het P.M.S.C. van TAMINES - Athénée royal Jean Rey COUVIN - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Auvelais SAMBREVILLE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Falisolle SAMBREVILLE - Athénée royal Baudoin 1er JEMEPPE-SUR-SAMBRE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Moustier-sur-Sambre JEMEPPE-SUR-SAMBRE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française SPY - Athénée royal TAMINES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française "Michel Warnon" TAMINES - Haute Ecole de la Communauté française "Albert Jacquard" NAMUR - Implantation TAMINES - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Mazée VIROINVAL Ambtsgebied van het P.M.S.C. van THUIN - Athénée royal THUIN - Institut technique de la Communauté française ERQUELINNES - Athénée royal Jules Destrée MARCINELLE - Institut technique de la Communauté française RANCE - Athénée royal BEAUMONT - Athénée royal CHIMAY - Athénée royal PHILIPPEVILLE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française MOMIGNIES Ambtsgebied van het P.M.S.C. van DOORNIK - Institut d'Enseignement de la Communauté française du "Val d'Escaut" TOURNAI - Athénée royal Jules Bara TOURNAI - Athénée royal Robert Campin TOURNAI - Institut technique Métiers alimentation TOURNAI - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française VELAINES - Haute Ecole de la Communauté française du Hainaut - Implantations TOURNAI - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française "Ecole solaire" TOURNAI - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française TAINTIGNIES - Athénée royal Fernand Jacqmain COMINES - WARNETON - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HERSEAUX - Athénée royal MOUSCRON - Institut technique de la Communauté française MOUSCRON Ambtsgebied van het P.M.S.C. van UKKEL - Athénée royal Andrée Thomas FOREST - Athénée royal Uccle I UCCLE (y compris la petite école dans la prairie) - Athénée royal Uccle II UCCLE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van VERVIERS - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HEUSY - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française à Limbourg DOLHAIN-LIMBOURG - Athénée royal Thil Lorrain VERVIERS - Athénée royal Verviers II - DISON à VERVIERS - Haute école de la Communauté française « Charlemagne » Implantation de Verviers - ROSRATH POSTE C1 - DELLBRUCK POSTE C1 - OSSENDORF POSTE C1 - SIEGBURG POSTE C1 - VOGELSANG 4750 ELSENBORN - WEIDEN POSTE C1 - WESTHOVEN POSTE C1 - RODENKIRCHEN (ens. spécial) POSTE C1 Ambtsgebied van het P.M.S.C. van VIRTON - Athénée royal ATHUS - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française ETALLE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Ethe-Belmont VIRTON - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française FLORENVILLE - Athénée royal Germain et Gilbert Gilson IZEL - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Habay-Marbehan à MARBEHAN - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française MUSSON - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Saint Mard VIRTON - Athénée royal Nestor Outer VIRTON - Haute Ecole de la Communauté française "Robert Schuman" - Implantation à VIRTON Ambtsgebied van het P.M.S.C. van WEZET - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française Eben-Emael BASSENGE - Athénée royal HERSTAL - Athénée royal VISE - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HERVE-BATTICE-AUBEL - Athénée royal WELKENRAEDT Ambtsgebied van het P.M.S.C. van WAVER - Ecole autonome d'enseignement fondamental de la Communauté française HAMME-MILLE - Athénée royal Paul Delvaux OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE - Athénée royal RIXENSART - Athénée royal Maurice Carême WAVRE - Athénée royal JODOIGNE Ambtsgebied van het P.M.S.C. van WOLUWE - Athénée royal AUDERGHEM - Athénée royal Madeleine Jacquemotte IXELLES - Institut technique de la Communauté française Madeleine Jacquemotte EVERE - Athénée royal WOLUWE-ST-LAMBERT - Athénée royal Crommelynck WOLUWE-ST-PIERRE Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van OUDERGEM - Etablissement Enseignement Spécial Primaire et Secondaire de la Communauté française AUDERGHEM - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française BRAINE-L'ALLEUD - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française GANSHOREN - Institut Enseignement spécial primaire de la Communauté française BRAINE-LE-COMTE Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van CHATELET - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française NALINNES - Etablissement Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française CHATELET Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van FLEMALLE-HAUTE - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française AMAY - Etablissement Enseignement spécial secondaire de la Communauté française AMAY - Etablissement Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française FLEMALLE - Institut Etienne Meylaers Institut d'Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française GRIVEGNEE - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française HANNUT - Etablissement Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française MILMORT - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française MOMALLE Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van JAMBES - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française ANSEREMME - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française GEMBLOUX - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française "Mariette Delahaut" JAMBES - Ecole primaire d'Enseignement spécial de la Communauté française ANDENNE Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van MARLOIE - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française BASTOGNE - Etablissement Enseignement spécial secondaire de la Communauté française MARLOIE - Ecole Primaire d'Enseignement spécial de la Communauté française MARLOIE - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française St-MARD Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van BERGEN - Ecole secondaire Enseignement spécial de la Communauté française ANDERLUES - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française BELOEIL - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française FRASNES-LEZ-ANVAING - Institut Enseignement spécial primaire de la Communauté française KAIN - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française LA LOUVIERE - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française LESSINES - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française "l'Arbre Vert" MONS - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française MOUSCRON - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française QUAREGNON - Institut Enseignement spécial secondaire de la Communauté française "Le Trèfle" TOURNAI Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van PHILIPPEVILLE - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française AUVELAIS - Institut Enseignement spécial de la Communauté française MARIEMBOURG - Etablissement Enseignement spécial secondaire de la Communauté française PHILIPPEVILLE - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française ANDERLUES Ambtsgebied van het P.M.S.C. voor het buitengewoon onderwijs van VERVIERS - Institut Enseignement spécial de la Communauté française ANDRIMONT - "Les Roches" Etablissement d'Enseignement spécialisé primaire de la Communauté française COMBLAIN-AU-PONT - Ecole Enseignement spécial primaire de la Communauté française SERAING - Ecole Enseignement spécial primaire de la Communauté française SAIVE - Etablissement Enseignement spécial secondaire de la Communauté française VERVIERS - Institut Enseignement spécial primaire et secondaire de la Communauté française VIELSALM - Ecole primaire Enseignement spécial de la Communauté française VISE Gezien om te worden gevoegd bij het besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap van 7 juni 2001 tot vaststelling van de ambtsgebieden van de psycho-medisch-sociale centra van de Franse Gemeenschap voor het schooljaar 2001 - 2002 Brussel, 7 juni 2001 De Minister van Secundair Onderwijs en van Buitengewoon Onderwijs, P. HAZETTE

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^