Besluit Van De Regering Van De Franse Gemeenschap van 07 oktober 2002
gepubliceerd op 05 maart 2003
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap tot wijziging van het besluit van 7 december 2001 houdende aanwijzing van de leden van de arrondissementsraden voor hulpverlening aan de jeugd

bron
ministerie van de franse gemeenschap
numac
2002029616
pub.
05/03/2003
prom.
07/10/2002
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

7 OKTOBER 2002. - Besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap tot wijziging van het besluit van 7 december 2001 houdende aanwijzing van de leden van de arrondissementsraden voor hulpverlening aan de jeugd


De Regering van de Franse Gemeenschap, Gelet op het decreet van 4 maart 1991 inzake hulpverlening aan de jeugd, gewijzigd bij de decreten van 6 april 1998, 5 mei 1999 en 29 maart 2001, inzonderheid op artikel 22;

Gelet op het besluit van 7 december 2001 houdende aanwijzing van de leden van de arrondissementsraden voor hulpverlening aan de jeugd, Besluit :

Artikel 1.In artikel 1 van het besluit van de Regering van de Franse Gemeenschap van 7 december 2001 houdende aanwijzing van de leden van de arrondissementsraden voor hulpverlening aan de jeugd worden, - voor het arrondissement Brussel de woorden "Lesenfant, Christian, 1030 Brussel en zijn plaatsvervanger Struyf, Marc, 1030 Brussel" vervangen door de woorden " Struyf, Marc, 1030 Brussel en zijn plaatsvervanger Doornaert, Thierry,1200 Brussel"; - voor hetzelfde arrondissement de woorden "Muls, Marion, 1180 Brussel en zijn plaatsvervanger Vanherenthaels, Benoît,1050 Brussel" vervangen door de woorden " Vanherenthaels, Benoît, 1050 Brussel en zijn plaatsvervangster Frederic, Claire, 1190 Vorst; - voor het arrondissement Charleroi de woorden "Salden, Thomas, 6032 Mont-sur-Marchienne" en zijn plaatsvervanger Chaudron, Michel, 6183 Trazegnies" vervangen door de woorden "Salden, Thomas, 6032 Mont-sur-Marchienne en zijn plaatsvervanger Deguide, Marc, 6140 Fontaine-l'Evêque"; - voor hetzelfde arrondissement de woorden "Dardenne, Christine, 6511 Strée en haar plaatsvervangster Viceroy, Isabelle, 6110 Montigny-le-Tilleul" vervangen door de woorden " Dardenne, Christine, 6511 Strée en haar plaatsvervangster Docquier, Sandrine, 6500 Solre-St-Géry"; - voor het arrondissement Dinant de woorden "Carly, Olivier, 5537 Warnant en zijn plaatsvervanger Demaret, Jean, 5537 Denée" vervangen door de woorden " Bernard, Gérard, 5524 Gérin en zijn plaatsvervangster Bauduin, Cécile, 5523 Sommière"; - voor het arrondissement Hoei de woorden "Lemaire, Claudine, 4560 Clavier en haar plaatsvervanger Dumont, Michel, 4560 Clavier" vervangen door de woorden "Lemaire, Claudine, 4560 Clavier en haar plaatsvervanger Dumont, Yvon, 4560 Clavier"; - voor hetzelfde arrondissement de woorden "Dumont, Michel, 4560 Clavier en zijn plaatsvervangster Badot, Myriam, 4520 Wanze" vervangen door de woorden "Badot, Myriam, 4520 Wanze en haar plaatsvervangster Marichal, Francine, te 4520 Antheit"; - voor het arrondissement Luik de woorden "Brumenil, Tessa, 4430 Ans en haar plaatsvervanger Masson, Etienne, 4430 Ans" vervangen door de woorden "Brumenil, Tessa, 4430 Ans en haar plaatsvervanger Delaitte, Willy, 4430 Ans" - voor het arrondissement Neufchâteau de woorden "Hozay, Didier, 6840 Neufchâteau en zijn plaatsvervanger Herbiet, Jean-Marc, 6890 Libin" vervangen door de woorden " Hozay, Didier, 6840 Neufchâteau en zijn plaatsvervanger Meeus, Thierry, 6870 Saint-Hubert"; - voor het arrondissement Doornik de woorden "Nicaise, Jacqueline, 7700 Moeskroen en haar plaatsvervanger Terryn, Luc, 7700 Luingne" vervangen door de woorden "THIRY, Michel, 7620 Brunehaut en zijn plaatsvervanger Thiry, Pascal, 7500 Doornik".

Art. 2.In artikel 1 van hetzelfde besluit worden - voor het arrondissement Brussel de woorden "tot ondervoorzitter worden benoemd : Verlinden, Marc, Muls, Marion" vervangen door de woorden "tot ondervoorzitter worden benoemd : Verlinden, Marc, Vander Borght, Christine"; - voor het arrondissement Dinant de woorden "tot voorzitter wordt benoemd : Carly, Olivier. Tot ondervoorzitters worden benoemd : Dupuis Xavier, De Buyser, Stefan" vervangen door de woorden "Tot voorzitter wordt benoemd : Dupuis, Xavier. Tot ondervoorzitters worden benoemd : De Buyser, Stefan, Thomas, Pascal"; - voor het arrondissement Hoei de woorden "tot ondervoorzitters worden benoemd : Verdin, Michel, Dumont, Michel" vervangen door de woorden "tot ondervoorzitters worden benoemd : Verdin, Michel, Valepin, Patricia".

Art. 3.Dit besluit treedt in werking op 7 oktober 2002.

Gedaan te Brussel, 7 oktober 2002.

Voor de Regering van de Franse Gemeenschap : De Minister van Hupverlening aan de Jeugd en Gezondheid Mevr. N. MARECHAL

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^