Document van 14 maart 2014
gepubliceerd op 19 juni 2014

Nationale Orden

bron
federale overheidsdienst kanselarij van de eerste minister en vlaamse overheid
numac
2014202323
pub.
19/06/2014
prom.
14/03/2014
staatsblad
http://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&c(...)
Document Qrcode

14 MAART 2014. - Nationale Orden


Bij Koninklijk besluit van 14 maart 2014 wordt het volgende bepaald:

Artikel 1.§ 1. - Worden bevorderd tot Commandeur in de Leopoldsorde: - BERNAERT Marc Josephus (° Semmerzake, 01/06/1948) directeur (ranginneming: 08/04/2008, als houder van deze nieuwe onderscheiding) - LUX René Armand (° Velm, 05/01/1945) afdelingshoofd (ranginneming: 15/11/2004, als houder van deze nieuwe onderscheiding) Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. § 2. - Wordt benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde: - DESOMBERE Pierre (° Menen, 18/01/1937) afdelingshoofd (ranginneming: 08/04/1998) Hij zal het burgerlijk ereteken dragen. § 3. - Worden benoemd tot Officier in de Leopoldsorde: - JACQUART Regine (° Brugge, 10/08/1943) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2003) - PEETERS Hugo (° Breendonk, 23/01/1937) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/1996) Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. § 4. - Worden benoemd tot Ridder in de Leopoldsorde: - BRODDELEZ Huguette Maria Mathilde (° Parike, 27/06/1944) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2004) - DE MEERLEER Antoine (° Zottegem, 21/03/1956) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2006) - HERREGODTS Kurt Aim Richard (° Gent, 20/12/1970) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2010) - IMPENS Edwin (° Ninove, 02/12/1957) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2006) - JACOBS Hilde Maria Johanna (° Dendermonde, 26/04/1969) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2009) - KOOPMAN Ronald (° Antwerpen, 09/02/1970) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2013) - LAUWERS Elena Maria Rosa (° Vilvoorde, 29/04/1971) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2011) - MASSANT Jan Eugeen Julien (° Leuven, 10/07/1958) hoofdtechnicus (ranginneming: 08/04/2013) - PORTAEL Aloïs (° O.-L.-V.-Waver, 01/10/1940) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2000) - RUELL Eric Elza Herman (° Tienen, 22/01/1965) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2006) - SCHAMPS Katrien Linda Maria (° Waregem, 17/03/1961) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2006) - SIMOENS Bert André Louis (° Gent, 20/09/1970) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2010) - SPIRINCKX Gery Hendrik Elza (° Diest, 05/06/1957) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2007) - SPITAELS Geert (° Geraardsbergen, 24/01/1965) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2006) - STRUYF Els Maria Georges (° Leuven, 22/03/1973) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2012) - VAN ASSEL Rita Desire Caroline (° Hamme, 24/12/1953) medewerker (ranginneming: 15/11/2013) - VAN DEN BOSCH Peter (° Herentals, 11/09/1965) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2006) - VAN HOUCKE Martine Julia (° Velzeke, 26/03/1956) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2006) - VAN HOVE Jan Jules Hermile (° Gent, 08/08/1964) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2007) Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen.

Art. 2.Zij nemen hun rang in de Orde in op de bij hun naam vermelde datum.

Art. 3.De Minister van Buitenlandse Zaken, tot wiens bevoegdheid het beheer der Orde behoort, is belast met de uitvoering van dit besluit.

Bij Koninklijk besluit van 14 maart 2014 wordt het volgende bepaald:

Artikel 1.§ 1. - Worden benoemd tot Commandeur in de Kroonorde: - DE MOL Didier (° Gent, 08/03/1940) directeur (ranginneming: 15/11/1999) - SEGERS Joannes (° Opitter, 29/05/1938) directeur (ranginneming: 08/04/1998) - WALLYN Gilbert Adolf (° Sint-Joris-ten-Distel, 19/04/1943) directeur (ranginneming: 08/04/2003) § 2. - Worden benoemd tot Officier in de Kroonorde: - BROUWERS Andree (° Schoten, 26/09/1957) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2007) - DE BRAEL Marcel Bertrand Leon (° Alsemberg, 17/01/1959) ingenieur (ranginneming: 15/11/2008) - DE JONG Anthonie Peter (° Rotterdam, 24/05/1956) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2006) - DE SCHRYVER Bruno Felix Jozef (° Aalst, 10/05/1961) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2011) - DE TRE Eric Jozef (° Ninove, 28/08/1955) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2006) - DECLERCK Erwin Rudy Michel (° Gent, 01/09/1953) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2006) - KINABLE Martine Simone (° Elsene, 21/06/1963) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2013) - NUYTTEN Gabriël Achiel Cornelius (° Ieper, 08/08/1960) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2010) - VERHOEVEN Bianca Hendrik Maria (° Antwerpen, 11/08/1961) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2011) § 3. - Worden benoemd tot Ridder in de Kroonorde: - GORIS Karel Joseph (° Leuven, 14/01/1953) hoofdmedewerker (ranginneming: 15/11/2002) - GROFFILS Anita Albertine (° Hasselt, 11/10/1960) hoofdmedewerker (ranginneming: 15/11/2009) - HENOT Willy (° Overhespen, 11/07/1941) medewerker (ranginneming: 08/04/2001) - PARDON Catherine (° Leuven, 26/10/1967) hoofdtechnicus (ranginneming: 08/04/2013) - PARDON Martine Rosalie (° Tienen, 26/04/1959) technicus (ranginneming: 08/04/2009) - PIENS Marianne Irma Octavie (° Gent, 23/01/1969) hoofdmedewerker (ranginneming: 15/11/2013) - WITHOFS Linda Julia Richarda (° Sint-Truiden, 15/01/1961) deskundige (ranginneming: 15/11/2010) § 4. - De Gouden Palmen der Kroonorde worden toegekend aan: - BEECKMAN Ivan Eric Roger (° Zottegem, 04/05/1963) technisch assistent (ranginneming: 08/04/2013) - BRISARD Carine (° Zottegem, 24/11/1961) assistent (ranginneming: 15/11/2011) - DAEM Ann (° Ninove, 19/05/1964) assistent (ranginneming: 08/04/2014) - DEN TEMST Wilfried (° Leuven, 30/03/1956) hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2006) - NEYT Lucrèce (° Kluizen, 11/12/1957) hoofdassistent (ranginneming: 15/11/2007) - NYS Eduard (° Herent, 15/12/1955) speciaal hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2006) - PEENE Daniël Jules Leo (° Ieper, 01/05/1955) speciaal hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2006) - SCHELLINCK Arlette Jeanne (° Aalst, 14/04/1956) assistent (ranginneming: 08/04/2006) - STEEMAN Maria Florida Prosper (° Mespelare, 10/04/1960) hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2010) - THUYN Anne-Marie (° Brugge, 03/08/1962) assistent (ranginneming: 08/04/2012) - TRIVIER Annette (° Gent, 10/01/1953) assistent (ranginneming: 08/04/2012) - VAN DER PUTTEN Sonja Erika (° Geraardsbergen, 30/06/1957) assistent (ranginneming: 08/04/2008) - VAN ERP Diane Melania Felix (° Mechelen, 28/06/1964) assistent (ranginneming: 08/04/2014) - VAN PAEMEL Martine (° Zottegem, 18/08/1962) assistent (ranginneming: 08/04/2012) - VANHELLEMONT Ingrid Maria (° Rillaar, 29/04/1958) hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2008)

Art. 2.Zij nemen hun rang in de Orde in op de bij hun naam vermelde datum.

Art. 3.De Minister van Buitenlandse Zaken, tot wiens bevoegdheid het beheer der Orde behoort, is belast met de uitvoering van dit besluit.

Bij Koninklijk besluit van 14 maart 2014 wordt het volgende bepaald:

Artikel 1.§ 1. - Worden benoemd tot Grootofficier in de Orde van Leopold II: - LYBEN Hubert Louis Celine Leo (° Tervuren, 21/11/1948) gedelegeerd bestuurder (ranginneming: 15/11/2008) - MAUROIT Christian Roger Emile Ghislain (° Gent, 12/10/1947) afdelingshoofd (ranginneming: 15/11/2007) § 2. - Worden benoemd tot Commandeur in de Orde van Leopold II: - CLAUS Paul Anna Felix (° Antwerpen, 15/02/1952) adjunct van de directeur (ranginneming: 15/11/2011) - SURMONT Patrick Alphonse Jules (° Kortrijk, 15/06/1948) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2008) - VANDEZANDE Willy Herman Jozef (° Leuven, 18/01/1952) ingenieur (ranginneming: 15/11/2011) - VETTERS Gustaaf Stephaan (° Nijlen, 23/08/1949) adjunct van de directeur (ranginneming: 08/04/2009) § 3. - Worden benoemd tot Officier in de Orde van Leopold II: - BAUM Emiel (° Grobbendonk, 02/03/1950) hoofdmedewerker (ranginneming: 15/11/2009) - DE COSTER Raymonde Nathalie Mathilde (° Leuven, 25/10/1951) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2011) - DE POORTER Robert (° Zomergem, 14/04/1943) hoofdtechnicus (ranginneming: 08/04/2003) - DE PRETER Willem Auguste Paul (° Leuven, 08/07/1954) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2014) - DEROM Paul Charles (° Leuven, 13/11/1950) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2010) - ELSKENS Louis (° Nederokkerzeel, 20/08/1945) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2006) - GARCET Gilberte Paula (° Buizingen, 05/09/1952) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2012) - MOUTON Jean-Luc (° Tienen, 18/12/1953) hoofdmedewerker (ranginneming: 15/11/2013) - VERBEURGT Hugo Omer Marie (° Oudenaarde, 16/09/1954) hoofdmedewerker (ranginneming: 08/04/2014) § 4. - Worden benoemd tot Ridder in de Orde van Leopold II: - AELBRECHT Myriam (° Dendermonde, 29/05/1967) deskundige (ranginneming: 08/04/2009) - ARYS Hilde (° Ukkel, 11/08/1963) medewerker (ranginneming: 08/04/2013) - CARELS Karine (° Leuven, 10/02/1964) medewerker (ranginneming: 08/04/2012) - CARPENTIER Etienne Jean (° Diegem, 15/07/1951) technisch hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2011) - CATRY Els Saskia Sabine (° Oostende, 12/02/1962) deskundige (ranginneming: 08/04/2006) - DE PAUW Marleen Marceline (° Ukkel, 05/11/1960) medewerker (ranginneming: 15/11/2012) - DE SMAELE Guy Rene Angele (° Zottegem, 13/12/1958) medewerker (ranginneming: 08/04/2009) - DE SMET Marleen Augusta (° Aalst, 22/08/1957) medewerker (ranginneming: 08/04/2007) - DE VOS Daisy Alida Felix (° Dendermonde, 25/12/1959) medewerker (ranginneming: 15/11/2009) - DEWULF Magdalena Helena Johanna (° Sint-Agatha-Berchem, 11/09/1956) medewerker (ranginneming: 08/04/2006) - DROESSAERT Lutgarde Therese (° Aalst, 15/05/1959) medewerker (ranginneming: 08/04/2009) - DU CHAU Ann Julienne Marie (° Ninove, 03/04/1966) medewerker (ranginneming: 08/04/2013) - GORGON Philibert Philip (° Kampenhout, 03/07/1947) speciaal hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2007) - LEMMENS Marc Jean Philippe (° Leuven, 19/03/1962) deskundige (ranginneming: 08/04/2009) - PIRON Els (° Aalst, 15/05/1964) medewerker (ranginneming: 08/04/2014) - PLATTEEUW Martine Maria Juliette (° Gent, 27/12/1956) medewerker (ranginneming: 08/04/2008) - POELMANS Marie-Jeanne (° Hasselt, 03/06/1956) medewerker (ranginneming: 08/04/2012) - RICOUR Jean-Marie (° Herfelingen, 17/05/1951) technisch assistent (ranginneming: 08/04/2011) - ROBBERECHTS Julien Anny (° Londerzeel, 01/12/1958) medewerker (ranginneming: 15/11/2008) - SABBE Ronny (° Torhout, 26/06/1953) speciaal hoofdassistent (ranginneming: 08/04/2013) - TEMMERMAN Karine Lena (° Zottegem, 03/04/1964) deskundige (ranginneming: 15/11/2013) - THIELEMANS Johan Frederik Louis (° Schaarbeek, 26/05/1969) medewerker (ranginneming: 15/11/2012) - VAN DER PUTTEN Marie-Paule Anais (° Geraardsbergen, 06/12/1957) medewerker (ranginneming: 08/04/2008) - VANZEEBROECK Sonia (° Halle, 10/04/1955) medewerker (ranginneming: 08/04/2006) - VERHEMELDONCK Chantal Maria (° Herk-De-Stad, 16/11/1959) medewerker (ranginneming: 15/11/2009) - VERHEYDEN Marleen (° Dendermonde, 16/06/1963) deskundige (ranginneming: 15/11/2012)

Art. 2.Zij nemen hun rang in de Orde in op de bij hun naam vermelde datum.

Art. 3.De minister van Buitenlandse Zaken, tot wiens bevoegdheid het beheer der Orde behoort, is belast met de uitvoering van dit besluit.

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^