Koninklijk Besluit van 07 januari 1998
gepubliceerd op 27 mei 1998
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - dierlijke productie

bron
ministerie van economische zaken, ministerie van tewerkstelling en arbeid en ministerie van middenstand en landbouw
numac
1998011030
pub.
27/05/1998
prom.
07/01/1998
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

7 JANUARI 1998. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - dierlijke productie


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid, Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd "Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen";

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Comité, gegeven op 9 september 1997;

Gelet op het advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 16 september 1997;

Op de voordracht van Onze Vice-Eerste Minister en Minister van Economie, van Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid en van Onze Minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het gouden erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt, wegens hun sociale activiteiten op het professionele vlak, toegekend aan de hieronder vermelde personen, die reeds titularis zijn van het zilveren en het bronzen erekenteken: Rundveefokkerij - Elevage bovin Blomme, Wilfried A., Torhout.

Borgniet, Blanche J.G.R., Philippeville.

Debever, Gisèle L., Pittem.

De Brabander, Hippoliet F.V.J., Beernem.

De Cleene, Raphael E.M., Lokeren.

Decraemer, Willy A., Oostkamp.

Deglin, Henri O.J., Libramont-Chevigny.

Dehaemers, Herman H., Gistel.

De Poorter, Arsène T.M., Zomergem.

Driesen, Anna J., Peer.

Gardeyn, Gontran C.E.K., Pittem.

Gielen, Martha M.C., Peer.

Goetry, Denis C.M., Nieuwpoort.

Gomand, Fernand E.L.G., Eghezée.

Goossens, Lucien A.J., Eeklo.

Gorssen, Irena A.M., Bocholt.

Herman, Georges E.J.G., Beauraing.

Hermy, Robert J., Assenede.

Lambin, Camille L.G., Paliseul.

Logghe, Urbain A.G., Gistel.

Luyssen, Magdalena G.A.C., Alveringem.

Maelfait, Roland G. A., Ingelmunster.

Mignon, Raymond L.G., Daverdisse.

Nicolas, Pol J.A., Bouillon.

Noël, Gérard J.A., Paliseul.

Schollier, Noë J.H., Gavere.

Sterkens, Joanna M., Baarle-Hertog.

Vandaele, Alois R.O., Staden.

Vehent, Zulma M., Lokeren.

Verwimp, Augustinus M.R., Herentals.

Varkensfokkerij - Elevage porcin Ceuleers, Armand R., Tienen.

De Vleeschauwer, Martin G.R., Stekene.

Jacobs, Louis J.E., Linter.

Oelbrandt, Nestor L.K., Sint-Gillis-Waas.

Pauwels, Franciscus, Grez-Doiceau.

Verdonck, Luc E.C., Heuvelland.

Verstraeten, Karel, Kruibeke.

Pluimveefokkerij - Aviculture Bossuyt, Hubert J.R.A., Brakel.

Bouquiaux, Hector F.J., Sambreville.

Claes, Eugeen L.C., Dessel.

Claessens, Jozef J., Zandhoven.

Debal, André R.C., Heuvelland.

De Muynck, Romain I.C., Evergem.

Gilet, Marcel A.N.G., Gembloux.

Losfeldt, Robert M.G., Charleroi.

Mariën,Gaston P.F., Dessel.

Neyt, Antoon P., Assenede.

Op de Beeck, Franciscus E., Kontich.

Putzeys, Jules J., Namur.

Staessens, Georges T.A., Lokeren.

Vande Casteele, Lucretia M.B., Deinze.

Vanlancker, Lucien H.J., Nazareth.

Van Tichelt, Nicole M.T., Herne.

Schapenfokkerij - Oviculture Darchambeau, Nicole M.T., Herne.

Hanlet, Arthur E.G.J., Chaumont-Gistoux.

Peeters, Ludovicus M.G., Haacht.

Scaunet, Jean, Beersel.

Segaert, Luc A., Hooglede.

Stalpaert, Agnès J., Galmaarden.

Paardenfokkerij - Elevage chevalin Bienfait, Gérard V.L., Anderlues.

Hick, François H.J., Plombières.

Konijnenfokkerij - Curiculture Dupriez, Albert, Charleroi.

Dierenziektebestrijding - Lutte contre les maladies du bétail Denoo, André J.C., Torhout.

Keirsebilck, Raoul H., Middelkerke.

Lutgen, André M.E.G., Bastogne.

Vanoverberghe, Michel H., Zonnebeke.

Art. 2.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste 5 jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : Rundveefokkerij - Elevage bovin Baes, Daniel H.C., Alveringem.

Blomme, Godelieve J.M., Diksmuide.

Braeken, Josefina M.M., Peer.

Calande, Julien J.J.G., Onhaye.

De Boe, Wilfried J.C., Moorslede.

De Croock, Jacqueline C.M., Erpe-Mere.

Delperdange, Irène M.L.J., Havelange.

Desablens, Francine J.H.G., Tournai.

De Scheemaeker, Rosette G. J., Maldegem.

Desmecht, Adrienne M.E., Soignies.

De Ville, Marguerite J.J.E., Tinlot.

De Witte, Lutgart M.M., Evergem.

Duwez-Decuyper, Claire L.L.G., Braine-le-Comte.

Faignart, Fernand L.O.G., Jurbise.

Ginneberge, Gerda H.M., Deinze.

Henrotte, Marie Louise L.F.G., Aywaille.

Horemans, Ludovicus M.R., Putte.

Keppens, Julia M.H., Lebbeke.

Melis, Maria T.C., Heuvelland.

Nutal, Clotilde R.F.G., Lierneux.

Pauwels, Godelieve J.M., Assenede.

Smeers, Roger L.P.G., Orp-Jauche.

Soupart, Jacqueline M.A.G., Soignies.

Stas, Henri J.A.J., Jodoigne.

T'Jonck, Freddy K.L., Gistel.

Tryhou, Maria M., Kortemark.

Vancaeyzeele, Maria M.E.C., Poperinge.

Van Canneyt, Maria T.I.P., Maldegem.

Van den Bossche, Marie Louise, Maldegem.

Van Hamme, Odette M.M., Eeklo.

Van Herrewege, Rita M.E., Evergem.

Van Hyfte, Eric R., Eeklo.

Van Looy, Leopold J.F., Bonheiden.

Wouters, Marcel A., Diksmuide.

Varkensfokkerij - Elevage porcin Bacquaert, Agnès M.A.C., Heuvelland.

Borra, Danny J.A., Diksmuide.

Borra, Franciscus W., Houthulst.

De Laet, Robert T.M., Temse.

Docquir, Fernand., Jodoigne.

Loontjens, Frans J., Roeselare.

Missotten, Eric G.A.M., Wasseiges.

Naeyaert, Gerard J., Torhout.

Ossaer, Eric F., Orp-Jauche.

Puttevils, Willy L.A., Tielt-Winge.

Van Bellegem, Maria C.F., Kruibeke.

Vandenbussche, Roger A., Langemark-Poelkapelle.

Vande Weghe, Monique E.A., Heuvelland.

Vanvinckenroye, Camille A.M., Lincent.

Pluimveefokkerij - Aviculture Buys, Paul A., Zandhoven.

Coppée, Francis L. J. Y., Cerfontaine.

Dewez, Fernand M.F.G., Namur.

Lepage, Marc J.G.J., Rixensart.

Van Meervenne, Eric F.L., Merchtem.

Schapenfokkerij - Oviculture Maseele, Henriette B.M., Halle.

Stroo, Willy E.G., Wielsbeke.

Vanongeval, Marcel C.L., Galmaarden.

Van Rompaey, Jan C., Kapelle-op-den-Bos.

Paardenfokkerij - Elevage chevalin Hermanne, Nelly, Saint-Hubert. Van Brempt, Hendrik L.J., Duffel. Van Cantfort, Yvon M.J.G., Cerfontaine.

Geitenfokkerij - Capiculture Bekaert, Willy M., Jabbeke.

Bijenteelt - Apiculture Bosmans, Hendrikus L.J., Bocholt.

Coucke, André R.M., Kortrijk.

Decuypere, Dirk J., Avelgem.

Princen, Augustinus B., Hasselt.

Verslegers, Hendrik J., Maaseik.

Dierenziektebestrijding - Lutte contre les maladies du bétail Bodson, Célina M.G., Tellin.

Butaye, Ivo A.C., Staden.

Descheemacker, Denise M., Torhout.

Jacquemin, Joseph A.J.L., Libin.

Vandekerchove, Fernand A.K., Zedelgem.

Vandenbussche, Dirk A.C., Ieper.

Van De Vyvere, Roger A., Houthulst.

Vandewalle, Edouard C.J., Langemark-Poelkapelle.

Warlomont, Arsène G.J., Libramont-Chevigny.

Art. 3.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Rundveefokkerij - Elevage bovin Andre, Eveline G.G., Ciney.

Andries, Jozef D.E.M., Nevele.

Andries, René V.E., Lubbeek.

Bastin, Céleste J.J., Couvin.

Bernard, Georges P.G., Gembloux.

Buytaert, Gabriel, Sint-Niklaas.

Capon, Eric C., Veurne.

Claeys, Etienne A.A., Maldegem.

Claeys, Gertrude M.E.R., Zomergem.

Clarenne, Joseph D.A.R., Dinant.

Cocquyt, Christiaan A.A., Lovendegem.

Cremers, René J.M.H., Somme-Leuze.

Damblon, François J.E.G., Ohey.

De Bouvre, André I.T., Gent.

De Cuyper, Herman H.M., Beernem.

Dedeene, Eric A.M., Torhout.

Deglin, Philippe J. G., Libramont-Chevigny.

Dehaye, Annie M.R.C., Fourons.

Dekens, André F.P., Gooik.

Delfosse, Jacques A.C.G., Eghezée.

Demeulder, Jacques J.H., Herne.

Denet, André J., Namur.

Deprez, Stefaan G., Dentergem.

Dimanche, Marie-Rose N.M.G., Anhée.

Dochain, André A.D.L., Hamois.

Douxfils, Fernand D.G., Somme-Leuze.

Gilson, Marcel A. G., Somme-Leuze.

Hauspie, Marc H.A., Veurne.

Henquinet, Christian G.J., Libramont-Chevigny.

Houbion, Philippe A.M.G., Ciney.

Jergeay, Yves J.E.G., Rochefort.

Kemp, Emile A. G., Neufchâteau.

Kersten, Liliane A.J., Tinlot.

Labeye, Léonard H.J., Sprimont.

Langbeen, Frans P.J., Londerzeel.

Lenaerts, Raphaël F.L., Beveren.

Lespagnard, Paul J.E., Ferrières.

Mallieu, Pierre L.J., Havelange.

Marbaix, Alex R.G., Doische.

Martin, André P.M., Beauraing.

Meerschaut, Peter H., Lierde.

Michel, Henri A.G., Tintigny.

Moline, Yvon J.A., Paliseul.

Muller, Thérèse M.H., Somme-Leuze.

Nachtergaele, Alain, Geraardsbergen.

Nantier, Guy L.C., Herent.

Paquay, Jean L.L., Aywaille.

Petit, Virginie G.A.M., Fourons.

Putters, Elvira G.K., Plombières.

Pyra, Roland F., Diksmuide.

Roggen, Guido A.M.G., Kortenaken.

Rooms, Aimé J.A., Hamme.

Senesael, Dirk T.C., Alveringem.

Vandecaveye, Martin E.M., Wingene.

Vandenbulcke, Philippe M.H., Zwevegem.

Van De Sype, Amedé R.M., Bever.

Van Hoecke, Erwin O.A., Lochristi.

Ver Eecke, Magda M., Lens.

Vereecken, Henri F., Hamme.

Vidick, Jean-Marie A. A. G., La Roche-en-Ardenne.

Vulsteke, René C.C., Veurne.

Wera, Octave M.J.G., Genappe.

Winand, Christian E.L., Neufchâteau.

Wylock, Jacques A.C., Havelange.

Varkensfokkerij - Elevage porcin De Grave, Frank E.C., Kortemark.

Janssens, Maria T.P., Beauvechain.

Moeyaert, Daniel A.J., Veurne.

Rooms, Lucie M., Hamme.

Pluimveefokkerij - Aviculture Coulier, Danny A., Alveringem.

Neyt, Koen E.E., Assenede.

Oelbrandt, Myriam G.M., Merchtem.

Schapenfokkerij - Oviculture Charlier, Yves J.R., Le Roeulx.

Paardenfokkerij - Elevage chevalin Bodart, René V.L.G., Rochefort.

Clerbois, Ghislaine Y.E.H., Soignies.

De Boe, André M.E., Geraardsbergen.

Dedobbeleer, Maurice G.N.G., Mettet.

De Greeff, Theophiel K.F., Zemst.

Foucart, René J.G., Soignies.

Laboureix, Alphonse P.A., Chimay.

Mechels, Johannes P.H., Maasmechelen.

Robijn, Jean B.J., Meise.

Van Laer, Ludovicus J., Oud-Turnhout.

Bijenteelt -Apiculture De Pauw, Março J.E., Nevele.

De Stoop, Jules, Zulte.

Janssens, Gilbert G., Brugge.

Monjoie, François L.A.G., Hamois.

Podevijn, Louis C.R., Zottegem.

Swennen, Jan F., Hasselt.

Valkeneers, Hubertus M., Hasselt.

Van Craeyenest, Henricus J.B.F., Oosterzele.

Vrancken, Urbain L., Hasselt.

Dierenziektebestrijding - Lutte contre les maladies du bétail Declerck, Josephus R.C., Gistel.

Renard, Yvon R.G.G., La Roche-en-Ardenne.

Samaey, Ignace P.C., Torhout.

Art. 4.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België: Rundveefokkerij - Elevage bovin Lievens, Eric H.J., Haaltert.

Vanden, Bulcke Nico R.M., Zulte.

Wayembergh, Ghislain W.A.O., Soignies.

Pluimveefokkerij - Aviculture Blaimont, Etienne C.M., Floreffe.

Burgraff, Jean Pierre J.R.G., Mettet.

Art. 5.Onze Minister tot wiens bevoegdheid de Economische Zaken behoren, Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid en Onze Minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 7 januari 1998.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Economie, E. DI RUPO De Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Mevr. M. SMET De Minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen, K. PINXTEN

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^