Koninklijk Besluit van 09 oktober 1998
gepubliceerd op 30 december 1998
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - glasnijverheid

bron
ministerie van economische zaken en ministerie van tewerkstelling en arbeid
numac
1998011319
pub.
30/12/1998
prom.
09/10/1998
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

9 OKTOBER 1998. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - glasnijverheid


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid;

Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd « Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen »;

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Comité, gegeven op 11 maart 1998;

Gelet op het advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 20 juli 1998;

Op de voordracht van Onze Vice-Eerste Minister en Minister van Economie en van Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het gouden erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt, wegens hun sociale activiteiten op het professionele vlak, toegekend aan de hieronder vermelde personen, die reeds titularis zijn van het zilveren en het bronzen erekenteken : Ambroos Modest J., Diest.

Berton Louis C., Charleroi.

Bronckaert Daniel R.A., Charleroi.

Broos Léon R.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Carpent Alfred M., Sambreville.

De Brock Hubert R., Knokke-Heist.

Deserranno Georges D.J., Wingene.

Destate Guy, Farciennes.

Dhoker Paul, Fleurus.

Genin Willy A.R., Charleroi.

Heylen Jean-Claude A., Sambreville.

Lambotte Raymond C.G., Floreffe.

Laurent Richard A.G.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Malefason Fernand R., Brugge.

Michel Paul M.J.G., Charleroi.

Pereira Sabastiao Albino G., Boom.

Serré Florent R.M., Tessenderlo.

Timmers Jan Baptist, Halen.

Tuzzolino Girolamo, Mons.

Vandenbulcke Guy A.P., Woluwe-Saint-Pierre.

Vandermeulen Simon L., Seraing.

Van Ermen Fernand E.F.G., Namur.

Van Gestel Karel F., Mol.

Vorstenbosch Willy L.A., Meerhout.

Wilmot Gilbert J.M.G., Mettet.

Art. 2.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste vijf jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : Andre Guy F.A., Watermael-Boitsfort.

Andreose Franco V.R., Sambreville.

Batter André M.A.A., Châtelet.

Befay Francis L.L.L., Sambreville.

Bellens Jozef P., Diest.

Bensafi Abdelkader, Frameries.

Blauwet Maurice G.R., Brugge.

Botte André P., Jette.

Bouffioux Pierre R.M.G., Nivelles.

Capaldo Bartolomeo, Jemeppe-sur-Sambre.

Chimera Onofrio, Sambreville.

Cocchini Angelo, Sambreville.

Colot Maurice C.J.G., Anhée.

Conoscenti Giovanni, Charleroi.

Cosman Daniël R.M.A., Blankenberge.

Czerwinski Christian M., Sambreville.

Dal'Cin Jean Pierre G., Floreffe.

Daniel Jean-Marie P.R.G., Sambreville.

Daniel Roger B.L.R., Namur.

De Baets Dierk P.E., Sambreville.

Debauche Michel R.C.G., Sombreffe.

De Bruyne Jules G., Floreffe.

Declere Georges E.G., Sambreville.

Deetens Dany R.C., Brugge.

Degauquié Attilio E.L., Sambreville.

Dehoubert Willy J.J.M., Charleroi.

De Jonghe Roland E., Blankenberge.

Delvaux Marc M.N.R., Sambreville.

Denhez Gaston, Jemeppe-sur-Sambre.

Derumeaux Jean-Pol J., Profondeville.

Despagne Albin F.L.G., Profondeville.

De Vido Massimino, Sambreville.

De Volder Roland, Brugge.

Di Matteo Bruno, Fleurus.

Di Nuccio Joseph, Sambreville.

Doumont Jean-Claude L.G., Fosses-la-Ville.

Doumont Léopold F.A.G., Sambreville.

Droga Agostino, Sambreville.

Duchemin Jean Marie G., Jemeppe-sur-Sambre.

Dumont Jean Paul G., Sambreville.

Eevers Marcel M.L., Beringen.

Elias Oscar P.M., Hechtel-Eksel.

Encart Jean-Marie A.E.G., Sambreville.

Ernst Jacques, Aubel.

Evrard Emile O.G.G., Gembloux.

Fabbretti Mario, Courcelles.

Fabbretti Mauro, Pont-à-Celles.

Forster Pierre J.E.G., Sambreville.

Foti Angelo, La Louvière.

Gerlache Jacques E.R.G., Namur.

Gilson Chantal G., Jemeppe-sur-Sambre.

Gilson Christian G., Sambreville.

Godefroid Jean-Claude C.F.G., Sambreville.

Gossiaux Philippe F.V.G., Sambreville.

Hanart Jacky R.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Henry Marcel E.G., Namur.

Henry Robert R., Jemeppe-sur-Sambre.

Hody Gilbert A.G., Sambreville.

Houben René K., Lommel.

Hubert Roland G.M.D., Sambreville.

Janssens Rita L.J.G., Aiseau-Presles.

Jasinski Freddi L.G., Sambreville.

La Paglia Silvano, Fleurus.

Laurent Jacques J.G., Fleurus.

Lebeck Albert E.J.G., Fleurus.

Leclercq Francis F.A.G., Fosses-la-Ville.

Lemy Raymond D.J.G., Sambreville.

Lieben Luc G., Brugge.

Lood Francy J.G.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Lorigiola Myriam R., Sambreville.

Lowyck Hubert O.G., Montigny-le-Tilleul.

Lucas Johny G.M., Diest.

Lurquin Jean-Marie A.G., Sambreville.

Marchi Jean, Sambreville.

Martin Mario, Charleroi.

Mayor Cyrille J.G., Soignies.

Melon Arthur A.G., La Bruyère.

Merlier Jean-Paul E., Kortrijk.

Michelizza Serge, Aiseau-Presles.

Mignon Fernand F.J., Jemeppe-sur-Sambre.

Misson Jean-Pierre, Jemeppe-sur-Sambre.

Mokran Mohamed, Knokke-Heist.

Moureau Emiel L., Herk-de-Stad.

Neumann Horst K., Aiseau-Presles.

Noels Alexander A.T., Diest.

Patriarche Jean-Pierre M.D.G., Mettet.

Picot Jean-Claude J., Sambreville.

Pietquin Jean A.G., Farciennes.

Pintiaux Alain R.T.G., La Bruyère.

Poletto René J.M.J., Châtelet.

Poppe Andrée M., Viroinval.

Puelinckx Georges J.P.G., Sambreville.

Quarrez Max G., Fosses-la-Ville.

Radelet Christian A.C.G., Sambreville.

Reale Alfonso, Châtelet.

Riebus Rudi H.H., Scherpenheuvel-Zichem.

Rondas Danis M.A.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Rossini José F.M.G., Namur.

Sacré Liliane J., Charleroi.

Staniewski Daniel R.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Szlachta Freddy A.F.M., Sambreville.

Terrazzano Pasquale, Pont-à-Celles.

Tomanos Ioannis, Sambreville.

Tomanos Theodoros, Châtelet.

Tonani Jean Marie G., Jemeppe-sur-Sambre.

Toussaint Jean-Michel G., Gesves.

Ulfik Jean J., Fleurus.

Van Colen Marnix R.W., Zedelgem.

Vanderest Jean-Pierre F.R., Soignies.

Vanderose Robert V.V.G., Sambreville.

Van Genechten Jozef A., Tessenderlo.

Vanherle Cyrillus H.G., Beringen.

Van Ruysseveldt Ronald P., Blankenberge.

Verdiani Nadia, Lobbes.

Voinot Francis X.A.G., Sambreville.

Votano Pasquale, Aiseau-Presles.

Witters Fernand V.P., Balen.

Zammataro Baldassare, Namur.

Zeeuws Joseph G., Beringen.

Art. 3.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Absin Jean-Pierre R.J., Floreffe.

Aiello Michele, Aiseau-Presles.

Alpha Frans A.I.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Arits Paul H.L.C., Ham.

Balletto Giovanni, Seneffe.

Bekaert Sophie-Anne M.M., Charleroi.

Berlemont José E.G.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Bert Daniel R.M., Floreffe.

Bierlaire Luc J.E.F., Sambreville.

Blanquez Hervas José M., Jemeppe-sur-Sambre.

Blanquez y Hervas César, Jemeppe-sur-Sambre.

Blondel Bernard J.G., Sambreville.

Borlee Joël H.R.J., Sambreville.

Boukamir Abdelali, Sambreville.

Bovino Luigi, Châtelet.

Bracke Michel S.R.G., Floreffe.

Braga Stephano G.F.G., Floreffe.

Bugio Franco, Charleroi.

Buscaino Antonino, Fleurus.

Carabotta Luigi, Châtelet.

Carton Marie Magdeleine A.G., Etterbeek.

Cassella Savino, Sambreville.

Charles Jean-Claude J.F.G., Sambreville.

Chiabai Marino G.G., Sombreffe.

Chiaramonte Guido, Fleurus.

Claes Marc G.E., Tessenderlo.

Colin Marcel E.G., Floreffe.

Colson Francis J.L.G., Floreffe.

Combattelli Desio, Sambreville.

Cordaro Ettore G., Sambreville.

Crosatti Antonio, Charleroi.

D'Acchille Mauro M., Courcelles.

Dechamps André L.A.G., Sambreville.

Declerck Patrick C.A.G., Floreffe.

Degeest Lydie-Anne M.F., Diest.

Dehoux Jean-Claude L.M.G., Châtelet.

Dejaifve Serge E.G., Namur.

Delwiche Gérard A.G., Eghezée.

Demanet Emile P.J.G., Floreffe.

De Marco Carmelo, Aiseau-Presles.

Demirkan Alâaddin, Aiseau-Presles.

Demirkan Metin, Aiseau-Presles.

Denis Alain V.G., Sombreffe.

Despontin Pierre L.A.G., Fernelmont.

Detal Claude M.L.G., Fosses-la-Ville.

Di Marco Salvatore, Châtelet.

Di Martile Umberto, Charleroi.

Dormaels Eric, Châtelet.

Drugmant Marie-Rose, Morlanwelz.

Dufrasne Désiré J., Sambreville.

Dumont Pascale G., Mol.

Dupuis Pierre L.M., Aiseau-Presles.

Durant Marc G.G., Charleroi.

Du Rochez Jean-Pierre R.L., Jemeppe-sur-Sambre.

Falque Jean Claude, Jemeppe-sur-Sambre.

Flevaris Emmanuel, Aulnoye-Aymeries (France).

Frigoli Enrica, Fleurus.

Fruchart Roger L.F.G., Fleurus.

Funedda Giovanni F.B., Sambreville.

Garcia Georges A.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Gasperi Diego G.E., Fleurus.

Godeau William J., Chapelle-lez-Herlaimont.

Gosset Denis, Couvin.

Guzzetta Vito C., Fleurus.

Hocq Gérard M.G., Fleurus.

Hulet Christine G.R.R., Charleroi.

Jaâouani Ahmed, Namur.

Jansen Rony M.V., Balen.

Jennes Eddy B.L., Ham.

Lardinois Jacques V.G., Aiseau-Presles.

Laurent Francis G.E.G., Sambreville.

Laurent Pol L.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Lebon Rudy E.J., Kuurne.

Lechat Michel R.L.J., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Lefevre Serge L., Jemeppe-sur-Sambre.

Legros Etienne F.M.F., Sambreville.

Lemoine Claude R.M.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Leynen Luc M.G., Balen.

Lisin Patrick E.A.G., Sambreville.

Lison Robert D., Fleurus.

Lorge Eddy G.H.G., Sambreville.

Lucas Jean Paul M.M.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Mahy Fernand G., Jemeppe-sur-Sambre.

Marcipont Jaky, Sambreville.

Melis Erik K.J., Retie.

Mercier Georges A.J.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Mercx Philippe M.R., Doische.

Merlo Giacomo, Sambreville.

Mikse Nadège B.G.I., Charleroi.

Miler Franz, Sambreville.

Minnella Joseph G., Châtelet.

Morlot Roland A.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Moussiaux Gérard A., Sambreville.

Nonnveiler Roger M.F.G., Sambreville.

Nys Danny K., Geel.

Palange Luigi, Sambreville.

Parisi Antonio, Fleurus.

Paternottre Jean-Louis A.M., Charleroi.

Pector Jean-Yves E.M.G., Fosses-la-Ville.

Perdichizzi Jean F.G., Fleurus.

Perdichizzi Salvatore, Fleurus.

Pieri Giovanni, Jemeppe-sur-Sambre.

Pietequin Jacques L.J.F., Jemeppe-sur-Sambre.

Pietquin Jacques, Sambreville.

Plog Johnny F.R., Knokke-Heist.

Potenza Daniel, Aiseau-Presles.

Rizzo Luigi, Sambreville.

Rodriguez y de la Torre Diego, Charleroi.

Rousseaux Philippe H.H.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Sacco Michele, Fleurus.

Sacco Salvatore, Sambreville.

Salmon Jean-Francis N.F.G., Sambreville.

Santamaria Giuseppe, Jemeppe-sur-Sambre.

Sartori Aldo H.L., Aiseau-Presles.

Schallenbergh André J.P.G., Nivelles.

Semoulin Philippe G.E., Quévy.

Severino Salvatore, Jemeppe-sur-Sambre.

Simonelli Antonio, Farciennes.

Somville Henri J.E.G., Sombreffe.

Stache Alain J.M.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Timmers Eric J.M., Halen.

Tudisca Giuseppe R., Sambreville.

Vandy Edmond M., Jemeppe-sur-Sambre.

Van Hove Willy M.J., Mol.

Van Kerckhoven Bernard A.G., Fleurus.

Vassart André J.F.G., Floreffe.

Verboven Daniel E.M., Geel.

Vervotte Louis J.F., Sambreville.

Vicini Sergio, Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Vlaminck Jean Marie A.L., Aiseau-Presles.

Volan Daniel J.F.G., Sambreville.

Volon Marcel L.L.G., Courcelles.

Wargnier Christiane Y.L.G., Woluwe-Saint-Lambert.

Wijns Daniel, Heist-op-den-Berg.

Wouters Georges, Mol.

Wouters Willy L.E.J., Fosses-la-Ville.

Zaffuto Giovanni, Sambreville.

Zeman Jean-Marc M., Charleroi.

Art. 4.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Adam Fabrice, Gembloux.

Ait Salah Hassan, Charleroi.

Broos Pierre T.M.J., Jemeppe-sur-Sambre.

Bruyninckx Eric F.J.G., Sambreville.

Fievet Pascal V., Beaumont.

Iommazzo Filippo, Charleroi.

Lacourt Thierry R.P.G., Charleroi.

Maghe Didier L.A.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Mertens Marc, Laakdal.

Piérard Stéphane A.M., Gerpinnes.

Renato Natale, Fontaine-l'Evêque.

Art. 5.Onze Minister tot wiens bevoegdheid de Economische Zaken behoren en Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 9 oktober 1998.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Economie, E. DI RUPO De Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Mevr. M. SMET

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^