Koninklijk Besluit van 09 oktober 1998
gepubliceerd op 30 december 1998
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - bouw

bron
ministerie van economische zaken en ministerie van tewerkstelling en arbeid
numac
1998011321
pub.
30/12/1998
prom.
09/10/1998
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

9 OKTOBER 1998. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - bouw


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid;

Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd « Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen »;

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Comité, gegeven op 23 juni 1998;

Gelet op het advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 20 juli 1998;

Op de voordracht van Onze Vice-Eerste Minister en Minister van Economie en van Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het gouden erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt, wegens hun sociale activiteiten op het professionele vlak, toegekend aan de hieronder vermelde personen, die reeds titularis zijn van het zilveren en het bronzen erekenteken : BURGERLIJKE BOUWKUNDE - TRAVAUX DE GENIE CIVIL Coirbay Jean P.V.J., Woluwe-Saint-Lambert.

Crooijmans Emile G.O., Waremme.

Denis Jacques J.L., Waremme.

Dobbelaere André J.W.H., Vilvoorde.

Duvieusart Jean C.M.L., Lasne.

Haegeman Romain A.A., Wetteren.

Hemeryck Luc P.N., De Haan.

La Russa Giuseppe, Anderlecht.

Le Begge Maximilien A.P.R., Wezembeek-Oppem.

Lempereur Justin A.E., Herve.

Lewuillon Thierry R.J.M., Waterloo.

Loop Jean-Marie H.A., Rixensart.

Mainil Yvon F.E.E., Soignies.

Morlion Daniel H.J., Kalmthout.

Pilet Jacques A.R.E., Uccle.

Rasschaert Roland G., Gent.

Sablon Jean F.A.H., Schaerbeek.

Temmerman Edouard J.C.G., Overijse.

Van de Putte Paul G.M.C., Gent.

Van Hoek Guido L., Nivelles.

BAGGERWERKEN - TRAVAUX DE DRAGAGE Aelbrecht Edmond R., Zwijndrecht.

Allaert Joseph M.L.A., De Haan.

Andries Richard L.R., Beveren.

Bleyenberg Gerardus T.A., Hulst (Nederland).

Bleyenberg Marc J., Beveren.

Bogaert Martin C.H., Zwijndrecht.

Bosman Walter G., Beveren.

Burm Julien V., Zwijndrecht.

Christiaens Guido H.M., Stekene.

Coene Roland J.A., Beveren.

De Ben Gerard L.I., Boechout.

De Block Ronny L.R., Beveren.

De Bruyn Alfons C., Antwerpen.

De Bruyn Gilbert G., Beveren.

De Groeve Benoit A., Beveren.

De Jonghe Erwin A.L., Beveren. de Koning Leopold F., Beveren.

De Maayer Roger F., Beveren.

De Pauw Gustaaf F., Zwijndrecht. de Poorter Aloijsius, Hulst (Nederland).

De Roeck Etienne A., Zwijndrecht.

De Smedt Richard A., Zwijndrecht.

De Wilde Hubert R.M., Beveren. de Wilde Willy P., Sint-Gillis-Waas.

Dhondt Albert P., Beveren.

Dhondt Etienne L., Zwijndrecht.

Dhooghe William A.B., Sint-Gillis-Waas.

Dillis Ludgerus A., Hulst (Nederland).

Dillis Theo T., Sint-Gillis-Waas.

Estur François J., Beveren.

Fierens Marcel J., Temse.

Firnkes Henry, Zwijndrecht.

Galle William M.A., Beveren.

Garey Guido T.E., Zwijndrecht.

Goedemont Raymond W.A., Beveren.

Goossens Eduard A., Beveren.

Goossens Josephus L., Beveren.

Goossens Petrus R., Beveren.

Goossens Rudolf F., Beveren.

Hannes Henri C., Zwijndrecht.

Heyndrickx André L., Beveren.

Hoefnagels Johannes F.L., Sint-Gillis-Waas.

Hoskens Triphon R.A.M., Beveren.

Huybrechts Karel, Schilde.

Klippelaar Raymond M.L., Beveren.

Laureys Jerome J.G., Beveren.

Maetens Henri G.G., Antwerpen.

Noens Sylvain J.S., Beveren.

Peeters Roger A.J., Antwerpen.

Praet Carolus L., Hulst (Nederland).

Rousseeuw Marnix T.J.P., Koksijde.

Rysbrack Rony J.J., Sint-Niklaas.

Scheltjens Ronald A.E., Zwijndrecht.

Schollaers Robert, Schoten.

Soetens Henri, Zwijndrecht.

Stevens Fernand E.F., Sint-Gillis-Waas.

Sturm Gilbert L.M., Sint-Gillis-Waas.

Uytdenhouwen André J.E., Beveren.

Uytdenhouwen Robert J., Beveren.

Van Berlo Guido, Zwijndrecht. van der Heyden Ludovicus J.M., Sint-Gillis-Waas.

Van Doorslaer Arthur M., Zwijndrecht.

Van Doorslaer Willy T.Y., Lokeren. van Ecken Josephus G.P.M., Beveren.

Van Goethem Roger G., Beveren.

Van Hal André J., Antwerpen.

Van Havere François A.M., Beveren.

Van Laere August J.A., Sint-Gillis-Waas.

Van Nieuwenhove Rudi F., Zwijndrecht.

Van Overmeiren Roland A., Sint-Gillis-Waas.

Verbuyst Gilbert A., Beveren.

Verbuyst Paul L., Beveren.

Vercauteren Robert A.S.G., Beveren.

Vergauwen Henri R., Beveren.

Vergauwen Karel J.M., Zwijndrecht.

Verlooy François C., Antwerpen.

Vermeesen Michel R., Antwerpen.

Vermeire André G.M., Beveren.

Vermeiren Jozef I., Hulst (Nederland).

Vermeirssen Willibrordus C., Hulst (Nederland).

Voermantrouw Omer F.A., Sint-Niklaas.

Wauters Georges A.M., Antwerpen.

WEGENBOUW - ENTREPRISES ROUTIERES Appeltants François M., Sint-Truiden.

Balcaen Willi H., Lessines.

Beelen Roger A., Zoutleeuw.

Bex Romain J.G., Alken.

Biondo Salvatore, Charleroi.

Bonneux Jozef H.G., Nieuwerkerken.

Bosmans Guido F., Heers.

Bosmans Valère I.E., Geetbets.

Boulet Simon J.H.M., Tongeren.

Braeken Jozef J.A., Heusden-Zolder.

Brans Robert J.G., Geetbets.

Christiaens Julien J., Landen.

Coel Ghislain L.K., Tienen.

Colson Guido M.F.V., Sint-Truiden.

Debusscher Louis J.G., Sint-Truiden.

Delvaux Jules A.H., Sint-Truiden.

De Smet Edgard R.M., Manage.

Devolder Daniel N., Sint-Truiden.

D'Exelle Etienne J., Herk-de-Stad.

Dury Fernand J.G., Charleroi.

Gevers Yvon L.M., Gingelom.

Goffart Jacques D.G., Lessines.

Gravet Francis, Lessines.

Hens Joannes F.M., Hasselt.

Herbecq Serge R., Ellezelles.

Herbots Yvo G.J.A., Sint-Truiden.

Jadoul Christiane G.G.M., Sint-Truiden.

Jansens Leon R.A., Sint-Truiden.

Janssens Jozef A.G.H., Diepenbeek.

Jeuris Guido A.F., Nieuwerkerken.

Ketelslegers Hubert J.M., Halen.

Kwanten Joannes C.H., Nieuwerkerken.

Maistriau Michel J.F., Ath.

Moers Paul J.L., Hasselt.

Moria Paul A.A., Sint-Truiden.

Motmans Roland G., Alken.

Nulens Yvonne M.A., Heers.

Pacolet Jean K.P., Herk-de-Stad.

Put Gislain J.L.A., Sint-Truiden.

Roosen Johnny G., Sint-Truiden.

Ruymen Guido J.M.G., Nieuwerkerken.

Schiepers Cornelus M., Sint-Truiden.

Schoubben Georges J., Sint-Truiden.

Selis Guido W.J., Alken.

Smeijers Jacobus J., Herk-de-Stad.

Smets Jaak J.E., Sint-Truiden.

Smolders Willy J.T., Gingelom.

Speelmans Jozef G., Hasselt.

Stijnen Guido R.G., Sint-Truiden.

Swijsen Gilbert J., Nieuwerkerken.

Thays Michel R.A.C., Woluwe-Saint-Pierre.

Theunissen Willy J.L.L., Hasselt.

Thoilants Etienne A.P., Geetbets.

Van Cotthem Guido E.E., Beringen.

Vandame Pierre E.G., Lessines.

Vanderlinden Paul F.G., Lessines.

Vanderstraeten Karel L., Sint-Truiden.

Vanderydt Roger A.E., Herk-de-Stad. van Wijk Gerard O.M., Herk-de-Stad.

Verheyden Albert M.J., Nieuwerkerken.

Vrancken Germain L.J., Sint-Truiden.

Woters Willy R., Sint-Truiden.

BOUWBEDRIJVEN EN OPENBARE WERKEN - BATIMENTS ET TRAVAUX PUBLICS Baleux Jean Paul R.G., Lasne.

Boon Sylvain L., Knokke-Heist.

De Clercq Etienne J.F.M., Ixelles.

Delbrassinne Pierre J.E.G., Uccle.

Delibe René C.C.H., Ecaussinnes.

Demesmaeker Victor H., Halle.

De Pinnewaert Marcel M., Zele.

Dewaele Dirk C., Wevelgem.

De Waele Louis M.A., Uccle.

D'hoore Arseen K.J., Sint-Laureins.

Dolphyn Jacques V.G., Saint-Gilles.

Fontenelle Michel G.A.E., Sint-Pieters-Leeuw.

Gorgon François P., Halle.

Janssens Edouard A., Overijse.

Lefebvre Noël A., Kortrijk.

Moens Andreas P., Zele.

Muylaert Willy D., Affligem.

Pelegrin Louis J.J., Bruxelles.

Sanz Mayor Francisco, Watermael-Boitsfort.

Schelstraete Marnix C.I., Maldegem.

Smet Hilaire M.F., Beveren.

Spiessens Eduard, Puurs.

Stevens Roger H.M., Schaerbeek.

Vandeputte Stefan F.M., Antwerpen.

Vangrunderbeek Emile J.P., Tervuren.

Van Hooste Robert F., Fontaine-l'Evêque.

Vanhove Willy C.C., Gent.

Van Hulle André M., Gent.

Vereecken François, Ninove.

Volt Victor F.F., Schaerbeek.

Walckiers Alain G.R.M., Woluwe-Saint-Lambert.

Wiard André F.V.G., Uccle.

Windey Jozef F.A., Hamme.

DICHTINGSWERKEN - ENTREPRISES D'ETANCHEITE Minner Henri J., Roosdaal.

BEVLOERDERS - MOZAIEKBEWERKERS - CARRELEURS - MOSAISTES De Schutter André M.G., Zandhoven.

Verhoeven Leopoldus J., Grobbendonk.

PLAFONNEERDERS, CEMENTEERDERS, ORNEMANISTEN, VOEGERS, STAFF- EN PLEISTERWERKERS PLAFONNEURS, CIMENTIERS, ORNEMANISTES, REJOINTOYEURS, STAFFEURS ET PLATRIERS Dekeuleneer Jacques J.P., Bruxelles.

Vanbossel Urbain A., Jabbeke.

STEENHOUWERS - TAILEURS DE PIERRES Delrez Jacques J.O.G., Neufchâteau.

Meirlevede André H.C., Diksmuide.

Vanderlinden Jozef A.M., Silly.

MARMERBEWERKERS - MARBRIERS Dubray Guy A.J.G., Charleroi.

Louis Daniel L.M.G., Grez-Doiceau.

Morales Cachapa José M., Schaerbeek.

Veeckmans Wilfried T.M., Sint-Pieters-Woluwe.

GLASWERKEN EN AANVERWANTE AMBACHTEN - ENTREPRISES DE VITRAGE ET METIERS CONNEXES Marien André H.P., Sint-Niklaas.

Obers Michel, Zedelgem.

Vanherck Jean A.M., Antwerpen.

SCHILDERS EN SIERAADSCHILDERS EN PLAATSERS VAN ZACHTE MUUR- EN VLOERBEKLEDING PEINTURE ET DECORATION DE BATIMENT ET RECOUVREMENT SOUPLE DE MURS ET DE SOLS Apruzzese Gerardo A., Liège.

Apruzzese Raffaele A., Chaudfontaine.

Benker Norbert, Bütgenbach.

Berens Horst J., Sankt Vith.

Carinelli Antonio E., Tubize.

De Vos Emiel L., Gent.

De Vos Frans C., Lier.

Dierick François C., Dendermonde.

Gailly Gilbert E.A.G., Braine-le-Comte.

Houthaeve Marc R., Menen.

Martens André G.P., Etterbeek.

Michem Herman C.A., Dendermonde.

Parent Edmond J.O., Waremme.

Paucot Pol A.M., Anderlues.

Paul Jacquy G., Schaerbeek.

Pauwels Clément R., Forest.

Rawoens Lucien A., Gent.

Roelofsen Gerrit J., Brasschaat.

Schollaert Marc G.A.G., Pont-à-Celles.

Somerlinck Georges E., Molenbeek-Saint-Jean.

Van Speybroeck Christiaan C.P., Gent.

Walhin Paul C.T.G., Seraing.

CENTRALE VERWARMING, KLIMAATREGELING EN AANVERWANTE BEDRIJVEN CHAUFFAGE CENTRAL, CLIMATISATION ET INDUSTRIES CONNEXES Dufey Marcel A.P.G., Namur.

Goudezeune René J.J., Ieper.

Hollange Charles G.J.J., Esneux.

Istasse Guy J.Z., Dinant.

Lange Benoit R.M.C., Namur.

Martin Raymond D.A., Rixensart.

Sluyts Walter R.M., Heist-op-den-Berg.

Steppe Amedeus, Ternat.

Vandenberghe Guido G., Oostrozebeke.

LOODGIETERS, ZINKBEWERKERS, DAKBEDEKKERS - PLOMBIERS, ZINGUEURS, COUVREURS Boisdequin Robert L.G., Soignies.

Cordy Jean Claude A.O., Ixelles.

Gillet André, Messancy.

Moisson Jean Marie, Lennik.

Ratz Albert J.M.E., Chaudfontaine.

Samyn Jozef J.H., Dentergem.

Struyf Octaaf A.R., Oud-Heverlee.

Struys Roger G., Kortenaken.

Van den Hove Rony A.A., Kortrijk.

Van de Vliet Jacques J.C., Mechelen.

Van Roosbroeck Jozef J., Berlaar.

AANVERWANTE AMBACHTEN VAN HET BOUWBEDRIJF - METIERS COMPLEMENTAIRES DE LA CONSTRUCTION Vankeirsbilck Frans A.G., Roeselare.

INSTALLATEURS-ELEKTRICIENS IN DE NIJVERHEID EN HET BOUWBEDRIJF INSTALLATEURS-ELECTRICIENS DE L'INDUSTRIE ET DU BATIMENT Geeraerd Antoon H.C., Brussel.

SCHRIJNWERKERS EN TIMMERLIEDEN - MENUISIERS ET CHARPENTIERS Decleir Marcel A., Oostende.

Martens Noë E., Deinze.

Mertens Jozef A., Lebbeke.

Oosterlinck Jozef H., Gent.

Van Raemdonck Axel F.A., Beveren.

Verhelst Urbain J.R., Brugge.

Verspecht Leon, Hamme.

FABRIKANTEN VAN ROLLUIKEN EN VAN ZONNEWERING - FABRICANTS DE VOLETS ET PROTECTION SOLAIRE Laute Jean-Marie A.J., Boussu.

Art. 2.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste vijf jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : BURGERLIJKE BOUWKUNDE - TRAVAUX DE GENIE CIVIL Laseure Gilbert A.C., Poperinge.

Van Puyvelde André, Beveren.

Verswijvel Patrick G.R., Knokke-Heist.

BAGGERWERKEN - TRAVAUX DE DRAGAGE Aelbrecht Marcel N., Zwijndrecht.

Batens Wilfried F.E., Sint-Gillis-Waas.

Bauwens François S.M., Antwerpen.

Bleyenberg Aloysius L.F., Hulst (Nederland).

Bolsius Alfred F.V.M., Antwerpen.

Braeckmans Maria F.A., Brasschaat.

Caluwaerts Eddy L., Antwerpen.

Cami Edgard J.H.M., Antwerpen.

Cap Rudy F.A., Beveren.

Carpentier Agnes M.L., Beveren.

Christiaens Alfons C.L., Kapellen.

Condez Jean-Jacques L.F., Braine-l'Alleud.

Croes Marcel L.P., Sint-Amands.

De Backer Pierre D.E., Beveren.

De Block Rudi A., Beveren.

De Duytsche Roger F.M.J., Brugge.

De Geyter Patrick P.G., Mortsel.

De Maayer Eddy A., Beveren.

De Witte Honoré, Beveren.

De Wulf Cyriel L., Zwijndrecht.

Engels Frederik F.A., Beveren.

Engels Robert D., Zwijndrecht.

Flecijn Ronan G.C., Beveren.

Goeman Camillus M., Sint-Niklaas.

Goossens Patrice G., Beveren.

Haems Antoine, Antwerpen.

Hiel Frans E., Antwerpen.

Jaspers Willy K.E., Sint-Gillis-Waas.

Kenis Ria J.H., Brasschaat.

Lenssens Jean L.L., Antwerpen.

Lesire Charles G., Zwijndrecht.

Lesneuck Willy C.J., Antwerpen.

Merckx Lodewijk F., Bornem.

Mouton Eric J., Beveren.

Moyson Gerard M.H., Edegem.

Nelissen Urbain J.E., Zwijndrecht.

Nowak Eduard L.I., Beveren.

Pauwels Hendrik F.M., Beveren.

Pauwels Hugo J.R., Kruibeke.

Poppe Willy E.M., Beveren.

Prenen Michaël I.F., Stekene.

Present André J., Temse.

Reyns Edgard G.L., Beveren.

Ruysch Alfred M.J.L., Mechelen.

Rycquart Paul A., Stekene.

Schuerewegen Leonard B., Hemiksem.

Smismans Philémon T., Beersel.

Sonck Romain A.P., Beveren.

Stoop Roger F., Beveren. van Acker Guido R.M., Bornem.

Van Bogaert Marcel K., Beveren.

Van Broeck Raymond A., Beveren.

Van de Langeryt Ronny L.M., Zwijndrecht.

Vandenbussche Guido H., Bornem.

Van den Buys Rita L.A., Antwerpen.

Van Dyck Joseph C.C., Antwerpen.

Van horen Henri M.L., Boom.

Van Lombergen Marie-Jeanne, Antwerpen.

Van Meerbeeck Christian L., Antwerpen.

Van Osselaer Petrus, Sint-Gillis-Waas. van Poorten Felicien I., Beveren.

Van Reeth Willy M.E.I., Aartselaar.

Van Vooren Medard F.M., Sint-Gillis-Waas.

Verberckmoes Lea A.A., Beveren.

Vermeire Nicole S.L., Zwijndrecht.

Vermeiren Franki O.M.A., Beveren.

Vermeylen Marcel, Boechout.

Verrijken Emiel P., Mechelen.

Voermantrouw Willy M.E., Sint-Niklaas.

Waumans François M., Stekene.

Werrens Renaat A.E., Beveren.

Wisse Joannes J.C., Knokke-Heist.

WEGENBOUW - ENTREPRISES ROUTIERES Appeltants Emile C.A., Geetbets.

Beelen Edée E.A., Zoutleeuw.

Botquin Bernard J.J., Lessines.

Braes Eric R.L., Hasselt.

Bruyneel Roger M.A., Oudenaarde.

Claes Adolf, Geetbets.

Cleeren Willy P.L., Gingelom.

Clou Lambert L.R., Sint-Truiden.

Coenen Benny J.G., Sint-Truiden.

Coppers Ingrid E.L., Sint-Truiden.

Cuykx Frieda E.M., Sint-Truiden.

Daenen Marcel R.E., Gingelom.

Dannaux Christian J., Leuze-en-Hainaut.

Dannaux Jean, Chièvres.

Delhaute Jacques J.J., Lessines.

Delorge Guy M.J., Gingelom.

Demoor Daniel A.A., Beloeil.

Descamps Pierre, Péruwelz.

Diepenrijkx Werner J., Sint-Truiden.

Driesen Achille L.J., Heers.

Dubois Michel E., Flobecq.

Foriers Valère A., Zoutleeuw.

Frique Gabriel F.J., Lessines.

Geraerts Gustaaf E.A., Sint-Truiden.

Jacques André J., Sint-Truiden.

Jordens Raymond, Chaumont-Gistoux.

Langen Emile B., Geetbets.

Lavens Marleen S.M., Houthulst.

Leclere Ivo H.M., Sint-Truiden.

Lelièvre Jean-Pierre L., Sint-Truiden.

Leroy Antoinette G.Y.T., Ieper.

Liesenborghs Guido M.R., Geetbets.

Martens Jean P.G., Zonhoven.

Orman Michel G., Lessines.

Peeters Willy P., Sint-Truiden.

Philtjens Ludo L.J., Wellen.

Pizzato Renato, Lessines.

Princen Benny J.M., Sint-Truiden.

Rasmont Bernard A., Ellezelles.

Santangelo Tomasso, Courcelles.

Schirru Pietro, Morlanwelz.

Secretin Roger A., Herk-de-Stad.

Stiers Livinus K.N., Sint-Truiden.

Thirion Willy L.V., Nieuwerkerken.

Vandamme Guy, Lessines.

Vanderbemden Kamiel G.A., Geetbets.

Vanhamel Franciscus J., Lummen.

Vanstraelen Roger H., Sint-Truiden.

Wauters Jean-Pierre G., Gingelom.

BOUWBEDRIJVEN EN OPENBARE WERKEN - BATIMENTS ET TRAVAUX PUBLICS Adriaenssens Willy L.H., Antwerpen.

Aerts Joannes M., Oud-Turnhout.

Bauwens Paul A., Temse.

Biddelo Roland O., Gavere.

Bortolin Gérard T., Lint.

Boschmans Fredy J.A., Galmaarden.

Boschmans Norbert L., Antwerpen.

Colle Jean C., Sambreville.

Corten Benignus F., Scherpenheuvel-Zichem.

Dalaidenne André J.G., Marche-en-Famenne.

De Brucker Marcel L., Aalst.

Delsaut Michèle C.M., Asse.

De Mey Luc R., Knesselare.

De Neve Gaston K., Aalst.

De Page Eddy M.E., Antwerpen.

De Rouck Léon F.L., Uccle.

De Spiegeleer Ivan J.P., Waarschoot.

Devlieger Wilfried F., Knokke-Heist.

Dupay Guillaume J.A., Mechelen.

Geysen Lodewijk J.L., Scherpenheuvel-Zichem.

Gillard Anne M.L.G., Profondeville.

Gilson Yvan J.G., Nassogne.

Goffaux André P.J.L., Braine-l'Alleud.

Goossens Gerda M.A., Zwijndrecht.

Gueldre Nicole M.G.M., Namur.

Gyselinck Rudi H.C., Zwijndrecht.

Herweyers François G.M., Sint-Gillis-Waas.

Lacayse Romain R.A., Kaprijke.

Lambrechts Gérard J.E.O., Lasne.

Lanckman Paul J., Lede.

Mahieu Lucas C.G., Zedelgem.

Martens Antoine C.M.M., Kaprijke.

Meeusen François C.J., Kalmthout.

Meeusen Ludovicus D., Antwerpen.

Parisi Valeriano B., Mettet.

Pennewaerde Aimée M.A., Bever.

Pisvin Albert M.G., Tubize.

Polfliet Remi P.A., Sint-Niklaas.

Ruttiens Jean L., Schaerbeek.

Sergeant Noël J., Lasne.

Stuer Jozef, Berlare.

Theret Dominique M.A., Vresse-sur-Semois.

Theret Jean Marie G., Vresse-sur-Semois.

Theret Yves M.A.B., Vresse-sur-Semois.

Vandenberghe Robrecht F.J., Oostrozebeke.

Van der Linden Gustaaf H., Heist-op-den-Berg.

Vanye Marcel F.J.G., Anderlecht.

Verbakel Cornelius W., Bilzen.

Verbeke Astère J.M., Lovendegem.

Willot Luc B.E.R., Havelange.

Wyns Alex W., Tienen.

DICHTINGSWERKEN - ENTREPRISES D'ETANCHEITE Biesmans Jean-Mathieu J., Hasselt.

Catracchia Carmine, Seraing.

Grauls Paul A., Heusden-Zolder.

Guida Mariano, Liège.

Labalue Henri M.J., Liège.

Nassen Ludo L., Herstal.

Simon Noël J., Liège.

Van Herck Jozef R., Antwerpen.

Vermierdt Eddy J.S., Liège.

BEVLOERDERS - MOZAIEKBEWERKERS - CARRELEURS - MOSAISTES Bar Marcel A., Braine-le-Château.

Bauters William J., Eeklo.

De Schuyter Albert O.Y., Gent.

PLAFONNEERDERS, CEMENTEERDERS, ORNEMANISTEN, VOEGERS, STAFF- EN PLEISTERWERKERS PLAFONNEURS, CIMENTIERS, ORNEMANISTES, REJOINTOYEURS, STAFFEURS ET PLATRIERS Boudolf Marcel G., Antwerpen.

Daens Leonardus J., Balen.

Van Bosch Rudiger, Lokeren. van Boxel Wilhelmus J., Kontich.

STEENHOUWERS - TAILLEURS DE PIERRES Boury Valère A., Oosterzele.

Brams Robert E.E., Tervuren.

Verhees Roland H.G., Antwerpen.

Willemans Henri, Leuven.

MARMERBEWERKERS - MARBRIERS Crombé Philippe L.J.M., Woluwe-Saint-Lambert.

Dos Santos Calado Joâo, Gembloux.

Vanderlinden Henri A., Hoeilaart.

GLASWERKEN EN AANVERWANTE AMBACHTEN - ENTREPRISES DE VITRAGE ET METIERS CONNEXES Bosman William F., Beveren.

Jacobs Jozef K., Antwerpen.

Pauwels Anna C.L., Dessel.

Persoons Claudy J.E., Halen.

Put Joseph R., Heist-op-den-Berg.

SCHILDERS EN SIERAADSCHILDERS EN PLAATSERS VAN ZACHTE MUUR- EN VLOERBEKLEDING PEINTURE ET DECORATION DE BATIMENT ET RECOUVREMENT SOUPLE DE MURS ET DE SOLS Benoit Philippe M.R.J., Andenne.

Beynaerts Joseph L., Aarschot.

Bocquet Carl E.A., Brunehaut.

Coenen Maurice C., Beringen.

Demunter Felix J.J., Beersel.

Deneuker Pierre J.G., Oreye.

De Wilde Edwig R.A., De Pinte.

De Wispelaere Paul F.M., Brugge.

Freson Henri C.E.J., Saint-Nicolas.

Gonera Joseph S., Soumagne.

Hendrix Roger M.J.J., Waremme.

Santoro Sebastiano, Chaudfontaine.

Schildermans Johan C., Overpelt.

Vaneberg Didier S.M.G., Etterbeek.

Verdonck Pascal G.G., Tournai.

Wilkin Henri L.Y., Engis.

CENTRALE VERWARMING, KLIMAATREGELING EN AANVERWANTE BEDRIJVEN CHAUFFAGE CENTRAL, CLIMATISATION ET INDUSTRIES CONNEXES Abs Albert E.G., Chaumont-Gistoux.

Acar Urbanus D.M.G., Waasmunster.

Bergs Leonhard J.A., Raeren.

Bieseman André J., Grimbergen.

Crohin Bernard M.G.G., Braine-le-Comte.

Dechesne Jean-Marie J.A., Ans.

Dedeurwaerder Charles, Lier.

Delmotte Jean G.J., Fleurus.

De Volder André G., Leuven.

Driesmans Gerard P., Rotselaar.

Geens Leon A.J., Bonheiden.

Herbigniaux Gérard D.G., Erquelinnes.

Janssens Luc D.J., Bierbeek.

Martens Petrus H., Kinrooi.

Roels Richard A., Lokeren.

Steegen Cornelis J.H., Liège.

Trezegnies René, Binche.

Veys Paul L.R., Poperinge.

Willemaerts Edward G., Boutersem.

Wojcik Hubert, Châtelet.

LOODGIETERS, ZINKBEWERKERS, DAKBEDEKKERS - PLOMBIERS, ZINGUEURS, COUVREURS sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie installaties van verwarming met gas met individuele toestellen - installations de chauffage au gaz par appareils individuels metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction De Staercke Etienne M.C.T., Ixelles.

Janssens Jean-Pierre A., Antwerpen.

Martin Alejandro, Mechelen.

Nicaise Jacques L.J., Mons.

Santucci Felice, Quévy. sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie installaties van verwarming met gas met individuele toestellen - installations de chauffage au gaz par appareils individuels De Mulder Dirk H., Gent.

Lejeune Jacques E.G., La Louvière.

Lutz Roger A.M., Sint-Niklaas.

Ninnin Léopold J.A.A., Fosses-la-Ville.

Pillaert André R.J.P., Brugge.

Pirlot Claude R.M., Amay.

Rainelli Carlo, Frameries.

Spector Marc G., Fleurus.

Termote Antoine R., Maldegem.

Vandenabeele Denis C.G., Ronse. niet-metalen dakbedekking - couvertures non-métalliques de construction Bauvin Pierre M.J.G., Namur.

Bonte Albert J.C., Eeklo.

Crohin Philippe G.R., Soignies.

Dupuis André A.S.C., Saint-Ghislain.

Dupuis Luc, Saint-Ghislain.

Hayen Jean L.B.F., Remicourt.

Marclé Albrecht F., Eeklo.

Mettilion Jean F., Charleroi.

Moreels Ludwig C.A., Erpe-Mere.

Salembier Alain J.M., Mons.

AANVERWANTE AMBACHTEN VAN HET BOUWBEDRIJF - METIERS COMPLEMENTAIRES DE LA CONSTRUCTION De Sloover Willy F.A., Roosdaal.

De Winne Adhémar H., Sint-Lievens-Houtem.

Leys Joseph A.C., Poperinge.

Pleinevaux Joseph M.P.G., Huy.

Smet Claudine H.M.G., Huy.

INSTALLATEURS-ELEKTRICIENS IN DE NIJVERHEID EN HET BOUWBEDRIJF INSTALLATEURS-ELECTRICIENS DE L'INDUSTRIE ET DU BATIMENT Beeckmans Marie-France D.A., Ath.

Gillet André M., Ath.

Lewillon Jean-Marie, La Louvière.

Matagne Lucien L.E.N., Aywaille.

Vogel Emile L., Thimister-Clermont.

SCHRIJNWERKERS EN TIMMERLIEDEN - MENUISIERS ET CHARPENTIERS Claeys Alfons E., Brugge.

Colman Eddy A., Stekene.

Deburghgraeve Johan J.L., Diksmuide.

Decoodt Germain M., Kortemark.

De Potter André O., Kruishoutem.

Desender Guido M., Torhout.

Van Begin René J.B.P., Tervuren.

Vuylsteke André J., Ledegem.

FABRIKANTEN VAN ROLLUIKEN EN VAN ZONNEWERING - FABRICANTS DE VOLETS ET DE PROTECTION SOLAIRE Cammaert Fernand P., Galmaarden.

Art. 3.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : BURGERLIJKE BOUWKUNDE - TRAVAUX DE GENIE CIVIL Hamal René J., Opglabbeek.

Jellouli Youssef, Seraing.

Mertens Lucas G.C., Merchtem.

Pollet Urbain G.M., Westerlo.

Serre Luc L., Scherpenheuvel-Zichem.

Temmerman Andreas P.G., Aartselaar.

Van Boven Robert J.M., Schoten.

Van Rompaey Paul D.A., Herentals.

Verhelst André J., Zwijndrecht.

BAGGERWERKEN - TRAVAUX DE DRAGAGE Antierens Roger R.V., Oostende.

Aspeslagh Robert R., Oostende.

Boons Guido E.M., Zwijndrecht.

Bosschem Eric J., Nazareth.

Braem Ronald A.J., Sint-Niklaas.

Brinckman Henri M., Oudenburg.

Brouckaert Camiel J.L.A., Knokke-Heist.

Brouckaert Ronny W., Knokke-Heist.

Brouns Peter A.M., Antwerpen.

Claes Ramon A., Temse.

Claus Wilfried C., Temse.

Cole Freddy A.M., Beveren.

Courouble Patrick Y.A.M., Destelbergen.

Crombez Patrick C., Blankenberge.

De Galle William F., Beveren. de Kind Nadia C.C., Hulst (Nederland). de Kind Paul, Hulst (Nederland).

De Maeyer Patrick G.E., Beveren. de Moor Peter J.A., Stekene.

Depuydt Filiep B.F., Stekene.

De Wilde Martin E., Wetteren.

De Witte Martin, Stekene.

De Wulf Freddy F., Antwerpen.

Firlefyn Walter P.J., Antwerpen.

Goutsmit Willy E., Gistel.

Husin Petrus A., Antwerpen.

Jacob Philippe A.G., Zaventem.

Lamote Fernand J.J., Blankenberge.

Lardenoit Richard E.C., Temse.

Loccufier Luc J., De Haan.

Maes Dirk M.S., Bredene.

Marnhef Dirk R., Zuienkerke.

Michiels Anna G.M., Antwerpen.

Peeters Eddy R., Brasschaat.

Piron Herman F., Oostende.

Polfliet Jozef J.R., Bornem.

Roets Freddy L.A., Knokke-Heist.

Samaey Marcel C.E., De Haan.

Santon Freddy G., Beveren.

Santy Oscar R.R., Lille.

Staelen Erwin, Brugge.

Stas Louis R.M., Sint-Niklaas.

Stockmans Henri F.F.V., Edegem.

Symons Johan W.M., Schoten.

Tanghe Firmin F.G., Oostende.

Tenday Nioka V., Oostende.

Tollenaere Jacques C.A.H., Kruibeke.

Valcke Stanislas E.O., Knokke-Heist.

Van den Bergh Peter K.J., Hove.

Van de Velde Joseph A.L., Antwerpen. van Ecken Franciscus L.M., Hulst (Nederland).

Van Laken Ronny M.A., Antwerpen.

Van Raemdonck Julien J.A., Antwerpen. van Roeijen Constantinus J.M., Hulst (Nederland).

Van Torre Robert R., Knokke-Heist.

Van Wulpen Rudy F.R., Knokke-Heist.

Vercauteren Jozef B., Stekene.

Vergauwen Patrick F.L., Beveren.

Vermeersch Camiel E., Ichtegem.

Wuyts Johan J.P., Bredene.

Zaman Albéric C., Brasschaat.

WEGENBOUW - ENTREPRISES ROUTIERES Bartholomevis Dany W.P., Nieuwerkerken.

Beaucamp Jean-Paul, Estinnes.

Bogaerts Geert P.M., Nieuwerkerken.

Bormann Udo G., Heusden-Zolder.

Borreguero-Sanchez José M., Mons.

Brans Daniel M.A., Sint-Truiden.

Buyens Alois J.M., Ravels.

Cauwenberg Daniel J., Sint-Truiden.

Coppers Luc A.J., Sint-Truiden.

Danese Mario, Courcelles.

Debels Claude P.G., Gistel.

Dessers Joseph J.G., Gingelom.

Eyletten Alfred A., Diest.

Franssens Romain A., Alken.

Humblet Louis P.J.J., Landen.

Ide Marijke G.I., Ieper.

Jammaers Willy J., Sint-Truiden.

Lambert Jean-Claude M., Clavier.

Landrieu Marc M.J., Sint-Truiden.

Lenaerts Carlo M.K., Alken.

Meert Luc V., Aalst.

Meuleman Robert A.C., Ieper.

Mols Eddy J.E., Sint-Truiden.

Mols François E., Sint-Truiden.

Noto Rosario, Dilsen-Stokkem.

Philtjens Marc J.I., Sint-Truiden.

Stas Tony J.A., Sint-Truiden.

Terneven Robert G., Sint-Truiden.

Thewis Joseph G.L., Sint-Truiden.

Torbeyns Boniface E., Kortenaken.

Vanderbruggen Michel G.J., Zoutleeuw.

Vandoninck Remy J.M., Heers.

Vanelderen Marc D.M., Sint-Truiden.

Vangeel Rudi J., Geetbets.

Vanmechelen Valère L.T.J., Nieuwerkerken.

Vanweddingen Rosita C.L., Sint-Truiden.

Ver Eecken Rudi A.A., Alken.

Wijnants Josephus J., Herselt.

Willems Daniel C.J.M., Geetbets.

BOUWBEDRIJVEN EN OPENBARE WERKEN - BATIMENTS ET TRAVAUX PUBLICS Alaimo Giuseppe, Perwez.

Allongue Bernard, Saint-Ghislain.

Allongue Michel B., Dour.

Bougelet Maurice F.J.G., Namur.

Bourgeois Jean Claude H., Gedinne.

Callari Salvatore, Saint-Ghislain.

Cambier Daniel A.M.G., Silly.

Couwberghs Chris F.A., Laakdal.

Daloze Raymond F.J., Nivelles.

De Brauwer Remi J., Wetteren.

De Bruyne Robert T., Wichelen.

D'Eer Freddy A.M., Kruibeke.

D'Eer Leo J., Zwijndrecht.

Degano Arrideo, Silly.

De Gendt Francis R., Soignies.

De Jaeger Dirk R., Roeselare. de Koning Erik H.A., Beveren.

Demey Willy D.A., Forest.

De Pauw Luc M.F., Philippeville.

De Préez Henri J.A., Incourt.

De Prins Dirk T.L., Dendermonde.

Devriese Robertus G., Aalst.

De Vrieze Willy V., Tielt.

De Vulder Willy C., Herzele.

De Vuyst André L.H., Sint-Niklaas.

Dieu André A., Mons.

Doucet André C., Forest.

Eelbo Luc G.J., Lasne.

Eulogio Michele, Frameries.

Fatone Vincenzo, Anderlues.

Fleurinck Christian H.C., Affligem.

Frazelle Robert A.J., Sainte-Ode.

Gaudisaubois Francis J.L.H., Silly.

Geeroms Albert R., Aalst.

Gevaert Roland P.L., Melle.

Goetschalckx Jan F.A., Dessel.

Goorix Paul C., Zottegem.

Graci Gaetano, Nivelles.

Guerin Ernest J.G., Antoing.

Harchni Mehdi, Molenbeek-Saint-Jean.

Heyndrickx Richard P., Aalst.

Hooghuys Fernand A., Geraardsbergen.

Karatas Hayri, Schaerbeek.

Lambrechts Urbain V.F., Beveren.

Leclercq Georges D.G., Bruxelles.

Lievens Lucien P., Lede.

Loockx Gilbert F.J., Bruxelles.

Maes Guido A.M., Lede.

Mees Karel F.O., Mechelen.

Meeus Leo L., Dessel.

Merckx Pierre L.K., Bornem.

Nauwelaerts Theofiel H., Ravels.

Neyrinck Luc G.J., Edegem.

Nuydens Rudiger A., Vosselaar.

Nuytemans Jozef P.M., Essen.

Op de Beeck André K., Geel.

Panadero Alcaraz Joaquin, Bruxelles.

Parmentier Mario, Zottegem.

Pauwels Stefaan M.R., Wommelgem.

Pluym Marc R., Lede.

Poulet Jacques F.E.J., Hamois.

Rochette Jan Paul A.L., Asse.

Roelandt Maurits M.A., Aalst.

Saeys Henricus A., Zwijndrecht.

Schelles Boudewijn G.E., Nijlen.

Schenk Marcel J.P., Brasschaat.

Scheyltjens Johannes J., Arendonk.

Schiettecatte Albert R.J., Erpe-Mere.

Schuermans Georges J.E., Jette.

Segers Guido K.A., Retie.

Sleeuwagen Georges, Erpe-Mere.

Sleeuwagen Nestor R., Aalst.

Smet Etienne C., Beveren.

Smet Rogier, Beveren.

Sonck Frans, Denderleeuw.

Steenssens Richard A.I., Beveren.

Synaeve Guy R., Ieper.

Taylor Michel W.H., Beveren.

Van Bauwel Willy F.J.M., Hulshout.

Van Bellingen Jean-Pierre, Schaerbeek.

Van Bogaert Roger A., Zwijndrecht.

Vanclooster Roniek R.R., Willebroek.

Van den Abbeele Eddy P.L., Brecht.

Van den Bosch Roger A., Sint-Niklaas.

Vandenbroucke Roger W.J., De Haan.

Van den Bulck Franciscus J., Geel.

Van den Eede Rik H.G., Dendermonde.

Vanderpoorten Mireille F.M., Liedekerke.

Van der Veken Luc F., Begijnendijk.

Vande Voorde René, Zwijndrecht.

Vandewalle Daniel W., Brugge.

Van Echelpoel Frans L., Beerse.

Van Hamme Theo L., Londerzeel.

Vanherk Rudolf A.E., Kapellen.

Van Heuverswyn Steven G.G.M., Mechelen.

Van Hoorick Guido, Beveren.

Vanosmael Jean Pierre H., Tienen.

Van Ruyskensvelde Marc A., Lierde.

Verbiest François L., Herselt.

Verbraekel Franky C., Sint-Lievens-Houtem.

Verbraekel Ronny C.F., Erpe-Mere.

Verbraeken Jan A.J., Zwijndrecht.

Verduystert Jean Marie A., Huldenberg.

Verheyden Peter J.L.B., Lasne.

Verhofstadt Rudi V., Aalst.

Verhulst Hugo A.J., Zwijndrecht.

Vermander Arseen F., Kortemark.

Voorspoels Antonius C.P., Vosselaar.

Wisniewsky Wanda, Antwerpen.

Wittock Frank A.M., Temse.

DICHTINGSWERKEN - ENTREPRISES D'ETANCHEITE Buvé Michel E.A., Rhode-Saint-Genèse. de Donnea (Chevalier) Jean M.G.E., Ixelles.

Geens Albert H.A.J., Aarschot.

Messina Calogero, Herstal.

Scheen Pierre H.R., Lierneux.

BEVLOERDERS - MOZAIEKBEWERKERS - CARRELEURS - MOSAISTES Blockx Rudy W., Bekkevoort.

Coeckelberghs Germaan M., Lubbeek.

D'haene Gabriël L., Sint-Niklaas.

Fontana Giuseppe, Fleurus.

Mestdagh Roland D.M., Ingelmunster.

Moortgat Dirk M.J., Zwijndrecht.

Santermans Ivo I.J., Hasselt.

Van Boxstael Henri L., Vilvoorde.

Van Canegem Marc, Erpe-Mere.

Vos Willy P.R., Hasselt.

Winters Rene J., Oud-Heverlee.

PLAFONNEERDERS, CEMENTEERDERS, ORNEMANISTEN, VOEGERS, STAFF- EN PLEISTERWERKERS PLAFONEURS, CIMENTIERS, ORNEMANISTES, REJOINTOYEURS, STAFFEURS ET PLATRIERS Bossuyt Johan W., Torhout.

Hufkens Gerrit, Zoersel.

Maes Theofiel V., Beveren.

Morales Gonzalez Salvador, Aubange.

Schmit Charles H.L., Messancy.

Vandenheede Danny M.O., Aalter.

Vanhoenacker Gilbert F.E., Harelbeke.

Van Opdorp Willy M.D., Antwerpen.

Viaene Geert G., Roeselare.

STEENHOUWERS - TAILLEURS DE PIERRES Brams Marc M., Woluwe-Saint-Pierre.

Cornelis Georges P.E., Gent.

Dascotte Patrick P.M., Asse.

De Battice Robert R.M., Seraing.

Foscaro Jean Pierre F.M., Liège.

Meelbergs Jean Marie A.J., Sprimont.

GLASWERKEN EN AANVERWANTE AMBACHTEN - ENTREPRISES DE VITRAGE ET METIERS CONNEXES Devilers Fabienne D.E.G., Charleroi.

Moreels Hilde M.Z., Erpe-Mere.

Peters Freddy, Bütgenbach.

Suray Philippe R.A.G., Fleurus.

Vanherck Peter J.V., Temse.

SCHILDERS EN SIERAADSCHILDERS EN PLAATSERS VAN ZACHTE MUUR- EN VLOERBEKLEDING PEINTURE ET DECORATION DE BATIMENT ET RECOUVREMENT SOUPLE DE MURS ET DE SOLS Bastin Christian E.G., Pont-à-Celles.

Beutels Jean Louis G., Braine-le-Comte.

Carinelli Dario, Tubize.

Chleide Pierre M.A., Chiny.

Coussement Jan M.U., Zwevegem. del Rio Romero José-Miguel, Herstal.

Etienne André L.H.G., Saint-Hubert.

Ghesquiere Walter M.H., Sint-Niklaas.

Hanf Benoit C., Waimes.

Hilgers Freddy A., Sankt Vith.

Kaut Ludwig W., Sankt Vith.

Kupiec Michel G., Flémalle.

Lentz Jean-Marie A.J.G., Gouvy.

Leroy Jean-Claude C.G.G., Bastogne.

Loubry Guido G.F., Aartselaar.

Meulemans Jean A.V., Gerpinnes.

Missiaen Henk R., Kortrijk.

Paucot Luc M.N.P., Anderlues.

Paul Frédéric F.C., Bruxelles.

Petitjean Pascal R., Forest.

Rosseeuw Daniël F.A., Harelbeke.

Simon Claude J.G.F., Anderlecht.

Stella Luigi, Oupeye.

Van Rompay Gustaaf, Nijlen.

Van Speybroeck Paul K.M., Gent.

Van Waes Marc R.L., Gent.

Vercauteren Remi B., Dendermonde.

CENTRALE VERWARMING, KLIMAATREGELING EN AANVERWANTE BEDRIJVEN CHAUFFAGE CENTRAL, CLIMATISATION ET INDUSTRIES CONNEXES Debecker Roger, Holsbeek.

Dechesne Marcel J., Liège.

De Keyser Etienne C., Laarne.

Poelaert Jean Marc, Braine-le-Comte.

Roels Johan B.V., Lokeren.

LOODGIETERS, ZINKBEWERKERS, DAKBEDEKKERS - PLOMBIERS, ZINGUEURS, COUVREURS sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie installaties van verwarming met gas met individuele toestellen - installations de chauffage au gaz par appareils individuels metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction Bral Jan C.G., Maldegem.

Cailloux Yvon A.L.V., Rixensart.

Jacobs Jean-Pierre G., Charleroi.

Vander Schaeven Patrick R.G., Gent.

Wuyts Koenraad L.R., Wijnegem. sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie installaties van verwarming met gas met individuele toestellen - installations de chauffage au gaz par appareils individuels Buisseret Jules E., Waterloo.

Poelaert Jean-Pierre, Braine-le-Comte. sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction Eyen André P.M.J., Liège. metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction niet-metalen dakbedekking - couvertures non-métalliques de construction Fertons Philippe A.M., Bastogne.

Michels Eric R.M., Chastre.

Senterre Jean-Pierre, La Louvière.

Wattel Didier R.J.J., Izegem. sanitaire installaties en loodbewerking - installations de sanitaires et plomberie Van de Voorde Alain P., Zelzate. installaties van verwarming met gas met individuele toestellen - installations de chauffage au gaz par appareils individuels van Aerde Daniel I., Kontich. metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction De Vos Marc A.H., Ninove.

Nerinckx Henri L., Aalst.

Vancoppenolle Jean-Paul J., Ronse. niet-metalen dakbedekking - couvertures non-métalliques de construction Antoine Marc R.R.M., Arlon.

Bauvin Olivier K.A.G., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Blanchart Gérard, Tournai.

Bosch Geert C., Torhout.

Chentour El Houssaïn, Libramont-Chevigny.

Dron Yves M.L.V., Chiny.

AANVERWANTE AMBACHTEN VAN HET BOUWBEDRIJF - METIERS COMPLEMENTAIRES DE LA CONSTRUCTION Baetens Eddy F.D., Assenede.

Balcaen Karel A., Wemmel.

Claes René J.J., Halle.

De Greef Laurent R., Halle.

Delabassée Jean Marie, Celles.

De Meersman Johan M., Haaltert.

Deprez Jean-Charles, Seneffe.

Deprez Johan, Wervik.

Deschoenmaeker Michel A.A., Koekelare.

Dever Gilbert A.C., Poperinge.

Devos Maurice G.C., Kruishoutem.

D'Hondt Christel V., Aalst.

Du Chau Lugy J., Geraardsbergen.

Dumasy Jacques A.G., Walcourt.

Hanson Marie Claire, Lendelede.

Keymeulen Joris, Aalst.

Leroy Willy A.L.G., Tournai.

Lievens Guy J., Lede.

Massa Willy S., Alken.

Melotte Daniel G., Sambreville.

Nuyttens Filip A.R., Ingelmunster.

Parisse Patrick E.G.J., Ixelles.

Pleinevaux Sabine M.L.C., Modave.

Priem Jacques A.M., Kuurne.

Prinsie Johan A.C., Roeselare.

Scattola Michel J.R.A., Mons.

Schaderon Serge F.J., Uccle.

Stalpaert Anja, Ninove.

Vandoolaeghe Marc J., Wervik.

Vidts Albert, Ninove.

SCHRIJNWERKERS EN TIMMERLIEDEN - MENUISIERS ET CHARPENTIERS Cattin Jean-Pierre W.M., Charleroi.

De Bock Robert A.M., Beveren.

Gysels Lionel D.E., Eeklo.

Lorguet Joseph G.L., Liège.

Mercedes Gioachino, Manage.

Art. 4.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : BURGERLIJKE BOUWKUNDE - TRAVAUX DE GENIE CIVIL Notermans Hans J.M., Oud-Heverlee.

Polfliet Kurt W.L., Sint-Niklaas.

Wanson Thierry P.F., Grâce-Hollogne.

BAGGERWERKEN - TRAVAUX DE DRAGAGE Apers Dirk P.E., Zoersel.

Audenaert Nico O.H., Beveren.

Beelen Nancy, Antwerpen.

Bolsius Dave J.S., Antwerpen.

Buelens Kathleen J.M., Zwijndrecht.

Cap Jan F., Beveren.

Cap Luc J.A., Beveren.

De Groeve Jimmy, Beveren.

De Jonghe Nico A.I., Beveren.

De Paepe Gunnar, Ternat.

De Wachter Danny, Beveren.

De Witte Jo L.L., Blankenberge.

De Witte Sabine, Beveren.

Florus Manuel G.M., Schilde.

Frackiewicz Johan J.I., Lokeren.

Goedemont Caroline, Beveren.

Heude Nick A., De Haan.

Hoefnagels Bart, Malle.

Janssens Tom K.M., Stekene.

Knockaert Hannelore A.C., Blankenberge.

Lenaerts Maxence J., Edegem.

Ley Gerd, Stabroek.

Peeters Wim F.R., Beveren.

Rolly Marc J.S., Brugge.

Stroo Sven N., Gent.

Van der Ha Linda, Sint-Niklaas.

Vermeirssen Mario A.J.J., Hulst (Nederland).

Vermeylen Danny J.S., Antwerpen.

Wyn Marc M.L., Zandhoven.

WEGENBOUW - ENTREPRISES ROUTIERES Beaucamp Frédéric, Quévy.

Cardon Ivan W.J., Ichtegem.

Noels Steve, Beringen.

Verfaillie Bart G.C., Ieper.

Vrancken Kristiaan J.I., Gingelom.

Walraevens Peter, Zwalm.

BOUWBEDRIJVEN EN OPENBARE WERKEN - BATIMENTS ET TRAVAUX PUBLICS Baijot Etienne B.R., Vresse-sur-Semois.

Didot Christophe F.R., Bouillon.

Divoy Olivier J.M.G., Vresse-sur-Semois.

Huygh Arianne M.F., Galmaarden.

Putteman Joris M., Herzele.

Soens Jan E.M., Ninove.

Synaeve Jan G., Ieper.

Theret Grégory R.R., Vresse-sur-Semois.

Verfaillie Geert D.C., Ieper.

BEVLOERDERS - MOZAIEKBEWERKERS - CARRELEURS - MOSAISTES Mestdagh Ronny R.M., Ingelmunster.

PLAFONNEERDERS, CEMENTEERDERS, ORNEMANISTEN, VOEGERS, STAFF- EN PLEISTERWERKERS PLAFONNEURS, CIMENTIERS, ORNEMANISTES, REJOINTOYEURS, STAFFEURS ET PLATRIERS Bourdouxhe Frédéric M.H.A., Blégny.

Lippens Gino M.R., Houthulst.

STEENHOUWERS - TAILLEURS DE PIERRES Jérôme Denis G.C., Seraing.

SCHILDERS EN SIERAADSCHILDERS EN PLAATSERS VAN ZACHTE MUUR- EN VLOERBEKLEDING PEINTURE ET DECORATION DE BATIMENT ET RECOUVREMENT SOUPLE DE MURS ET DE SOLS Etienne Migel E.M., Saint-Hubert.

Gailly Luc G.G., Braine-le-Comte.

La Marche Philippe F.H., Sint-Katelijne-Waver.

Magnée Stephan C.A., Uccle.

Missiaen Wim J.R., Kortrijk.

Muttesch Jean-Luc, Tintigny.

LOODGIETERS, ZINKBEWERKERS, DAKBEDEKKERS - PLOMBIERS, ZINGUEURS, COUVREURS sanitaire installaties en loodbewerking - installations sanitaires et plomberie metalen dakbedekking - couvertures métalliques de construction niet-metalen dakbedekking - couvertures non-métalliques de construction Cousin Amaury R.O., La Louvière. niet-metalen dakbedekking - couvertures non-métalliques de construction Beedle Joël, La Louvière.

Moisson Pascal J.P., Ninove.

Romedenne Jean-François M.A.G., Ciney.

Vercauteren Mireille G.J., Temse.

Weyders Luc R.J.E., Aubange.

AANVERWANTE AMBACHTEN VAN HET BOUWBEDRIJF - METIERS COMPLEMENTAIRES DE LA CONSTRUCTION Pleinevaux Stéphan J.J.J., Amay.

SCHRIJNWERKERS EN TIMMERLIEDEN - MENUISIERS ET CHARPENTIERS Sala Christian J.A., Charleroi.

Art. 5.Onze Minister tot wiens bevoegdheid de Economische Zaken behoren en Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 9 oktober 1998.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Economie, E. DI RUPO De Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Mevr. M. SMET

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^