Koninklijk Besluit van 20 maart 1998
gepubliceerd op 27 mei 1998
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Koninklijk besluit houdende toekenning van het zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - openbare centra voor maatschappelijk welzijn

bron
ministerie van economische zaken en ministerie van tewerkstelling en arbeid
numac
1998011128
pub.
27/05/1998
prom.
20/03/1998
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

20 MAART 1998. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - openbare centra voor maatschappelijk welzijn


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid;

Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd "Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen";

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Comité, gegeven op 7 oktober 1997;

Gelet op het advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 27 januari 1998;

Op de voordracht van Onze Vice-Eerste Minister en Minister van Economie en van Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste vijf jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : Baert Liliane J.A., Temse.

Bax Valentina J., Turnhout.

Beekaert Ghisele F.J., Eeklo.

Bellens Franciscus G.P., Wuustwezel.

Blieck Palmer A., Wervik.

Boisschot Luc M.L.F., Wemmel.

Brys Ivo A.M., Mechelen.

Bundervoet Johan A.A., Evergem.

Deceuninck Genoveva R.C., Heuvelland.

De Kock Anna L., Evergem.

De Rycker André J.B., Oostende.

Eechaute Maria L., Oostende.

Geudens Maria C.J., Oud-Turnhout.

Goddaert Fernand A., Oostende.

Goossens Guy M.L.R., Turnhout.

Haeck Mariette E., Lokeren.

Hoeck Lutgardis S.A., Ronse.

Louis Jean M., Oupeye.

Maque Jacqueline A.A.G., Les Bons Villers.

Meyskens Willy E., Lokeren.

Pauwels Annie G.J., Brecht.

Peers Johnny J.A.L., Ronse.

Peeters Peter L.A.C., Turnhout.

Staelen Janine D.G., Wemmel.

Sysmans Gustaaf J.M., Merksplas.

Tytgadt Jean-Pierre, Brecht.

Vandenberghe André G.R., Avelgem.

Vandenheede André H., Kuurne.

Van den heuvel Gerrit L.I., Antwerpen.

Van den heuvel Juliana A.L., Edegem.

Van der Stappen Jozef J.G., Meise.

Van der Weyde Marie L.G.A., Eeklo.

Van de Walle Ivonne G.F., Evergem.

Van Eyndt Xaverius F.C., Lille.

Vanheirseele Jeannette A.L., Evergem.

Van Hoven Robert K.C., Lier.

Van Lierde Christian L., Dendermonde.

Van Paemelen Linda, Knesselare.

Van Steen Theodoor O., Dendermonde.

Van Steenweghen André D.J., Kampenhout.

Vercoutere Jacques J.J., Mechelen.

Verhoeven Alfonsus J., Turnhout.

Verstraelen Carolina L., Oud-Turnhout.

Waelkens Etienne E.J., Ronse.

Wauters Benny M., Aalst.

Art. 2.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Adam Annie L., Houthalen-Helchteren.

Aelbrecht José M.C., Londerzeel.

Aerts Germaine T.L., Beerse.

Aharrar Malika M., Schaerbeek.

Alexander Willy P.J.M., Braine-l'Alleud.

Alleman Christine M., Langemark-Poelkapelle.

Ally Aimé J.C., Heuvelland.

Amandels Fernand F., Brugge.

Amandels Ronny L., Brugge.

Appelmans Wim L.J., Erpe-Mere.

Arys Valentine M.L., Koekelberg.

Audenaert Liliane E.J., Temse.

Baert Anne-Marie A., Menen.

Baetens Anny J.A., Duffel.

Baetens Louisa J.A., Duffel.

Bal Elisabeth G.L., Asse.

Barnhoorn Maria J., Hoeilaart.

Bastaens Diana L.M.A., Heist-op-den-Berg.

Baudoux Roland H.E.A., Koekelberg.

Beeckaert Ann C.I., Roeselare.

Beeckmans Patricia A.M., Beersel.

Begyn Bernice A.G., Assenede.

Bekaert Theresia D.A., Brugge.

Bellekens Maria M., Duffel.

Berghe Christine C.G., Menen.

Bergiers Arlette M., Hoeilaart.

Bernaerts Roger L.F.M., Putte.

Bernolet Johan H.M.M., Kuurne.

Bertels Celest A.S., Arendonk.

Bervoets Hervé J.M.L., Lummen.

Beugnies Berthe F., Quaregnon.

Beullens Maria E., Meise.

Biesemans Marina M.H., Asse.

Biesmans Lydia M.T., Hasselt.

Bleus Jacqueline C.M., Kortessem.

Block Martine G.C., Middelkerke.

Boerhave Roza M.K., Ieper.

Boerjan Edith C., Londerzeel.

Bogaerts Hugo L.I., Hoegaarden.

Bol Anny M., Zonnebeke.

Bolsens Eleonora L.G., Kruibeke.

Bonjé Martine M.C.G., Mortsel.

Bordo Josée B., Bonheiden.

Borgers Nancy P., Antwerpen.

Bourgeois Els J., Lendelede.

Bouwens Christel H.M., Duffel.

Braat Brigitte G.A., Essen.

Bressinck Erna R., Kruibeke.

Breugelmans Maria R.A., Duffel.

Breughe Christiane M.C., Menen.

Broeder Teuntje C., Lier.

Broekx Marie José A.L., Tessenderlo.

Broucke Rita D., Oostende.

Bruggeman Christelle A.M., Menen.

Bruggeman Marie Christine E.B., Assenede.

Brutin Regina C.J., Menen.

Bruyns Juliette R.O., Londerzeel.

Bureau Marie J.J., Montigny-le-Tilleul.

Buttiens Bernadetta M.M., Halen.

Buyl Rosita P., Wichelen.

Buyse Christine I., Menen.

Buytaert Gonda G.J., Kruibeke.

Byn Betty C.R., Sint-Martens-Latem.

Cabo Monique F., Anderlecht.

Cambier Christine G.M., Chapelle-lez-Herlaimont.

Candries Rita J.F., Duffel.

Cansse Jacqueline M., Destelbergen.

Capitte Georges F.G., Charleroi.

Capoen Hilde J.C., Heuvelland.

Cappelle Gerda M., Roeselare.

Cardoen Marc L.C., Zonnebeke.

Casier Mieke A., Zonnebeke.

Casier Rosita D., Menen.

Cassart Guy A.J.B., Charleroi.

Cassart Pierre J.V.R., Charleroi.

Cassart Pierre J.G.S., Charleroi.

Casteleyn Martine L.G., Temse.

Castermans Jeannine L.M., Diepenbeek.

Ceuterickx Viviane M.C., Sint-Pieters-Leeuw.

Claes Yvette A.M., Tessenderlo.

Clairembourg Agnès F.D.G., Orp-Jauche.

Clairembourg Nicole M.P.G., Orp-Jauche.

Cobbaert Erna M.J., Evergem.

Cobbaert Rita J.A., Gistel.

Cocquyt Linda E.C., Evergem.

Cocquyt Nadine Z.M.A., Lovendegem.

Coenegrachts Jean Marie H.C., Oupeye.

Coenen Martine J.J., Genk.

Colson Veerle M.T., Dilsen-Stokkem.

Convents Elly L., Lummen.

Convents Jenny L., Lummen.

Cool Marc R.C.H., Dendermonde.

Cools Herlinda M., Duffel.

Coppens Roger F.E., Lede.

Coppesmette Philippe L.R., Tienen.

Cornet Nicole L., Binche.

Cornillie Christine O., Menen.

Cortebeeck Christiana M., Duffel.

Coudijzer Cecilie I.G., Waregem.

Cousserier Elsie F.A., Erpe-Mere.

Couturiaux Michèle H.M.E., Soignies.

Covemaecker Lea M.C., Ieper.

Cremers Danielle S.I.G., Jodoigne.

Crohin Danielle G.B., Le Roeulx.

Cruysberghs Michel R.S.M., Meerhout.

Cugnet Andrée G.S.B., Destelbergen.

Daems Marie Josée, Duffel.

Daeze Carine O., Lokeren.

Dams Betty R.C., Willebroek.

Daneels Lucas F.M.J., Turnhout.

Day Amina, Evere.

De Backer Marianne E., Beerse.

Debaer Bernard C.G., Heuvelland.

De Baere Rosette, Lede.

Debal Jacqueline S., Wevelgem.

De Bock Herman B., Heist-op-den-Berg.

De Boeck Godelieve M.J., Londerzeel.

De Borger Adolf P., Willebroek.

De Brabander Nivia M., Evergem.

De Bruyne Elisabeth T.M.L., Dendermonde.

Deceuninck Annie G., Zonnebeke.

Deckmyn Marie Anne L.M.Y., Mechelen.

De Clercq Erna M.M.C., Temse.

De Cock Timothy A.M., Gent.

De Coninck Jean Pierre, Zemst.

Decraene Annie E.B., Menen.

De Craene Elisabeth, Destelbergen.

De Craene Odette L.M., Evergem.

Decru Maria-Christina, Meise.

De Cuyper Nelly F.J., Evergem.

De Decker Bernadette, Manage.

Dedecker Chantal M.E., Kortemark.

De Decker Denise A.C., Sint-Agatha-Berchem.

De Decker Lutgardis J.R., Meise.

De Decker Monique M.M., Evergem.

De Decker Ronald L., Willebroek.

De Doncker Jan E.L., Heist-op-den-Berg.

Degauquier Nicole L.G., Koekelberg.

De Gendt Nadia M., Temse.

De Gieter Jeannine E., Ganshoren. de Grady de Horion Yvonne E.B.E., Oupeye.

Degraeve Liliane H.R., Zelzate.

Degruytere Viviane D., Staden.

Degueldre Arlette F.G.G., Jodoigne.

De Gussem Frida A.F., Wichelen.

De Haes Lea M.F., Kontich.

De Keyser Nicole M.J., Sint-Katelijne-Waver.

De Klerck Philip R.J., Sint-Niklaas.

Dekyen Mireille D., Menen.

Delaere Caroline M.A.C., Duffel.

Delalune Martine, Chapelle-lez-Herlaimont.

De Lauw Francina J., Duffel.

Delbecq Astrid L., Tournai.

Delbecque Marianne G.G., Menen.

Delcour Catharina J.A., Wevelgem.

De Letter Huguette V.E., Destelbergen.

Deleu Odette I.G., Zonnebeke.

Deleye Francine J., Menen.

De Maeyer Daniel B., Willebroek.

Deman Jean-Pierre C., Brugge.

De Meester Godelieve G.M., Lovendegem.

De Mey Willy V.G., Temse.

Demeyer Marijke S.M., Ingelmunster.

Demoiny Gilberte Z.P., Ganshoren.

De Moor Rita A.M., Wichelen.

Denewet Stefaan P.M., Essen.

De Paepe Anne Marie, La Louvière.

De Plu Marie Christine I., Destelbergen.

De Poorter Greta D., Lede.

Dequidt Caroline N.C., Heuvelland.

Deraedt Sabine M.C., Evergem.

Derauw Jeannette M., Gooik.

Dereere Nicole, Gistel.

De Reuse Annie M.F.F., Mechelen.

De Ridder Daniella H.A.M., Asse.

De Ridder Maria A.A., Londerzeel.

De Roover Florent J.A., Heist-op-den-Berg.

De Roover Yveline O.M., Chapelle-lez-Herlaimont.

Deroy Christine M.J.L., Menen.

Deruytter Jacqueline M., Hooglede.

Deruytter Jozef M.C., Ieper.

Derycke Brigitte J.J.G., Enghien.

Deryckere Christine G.M.M., Menen.

De Sager Jeanine M.F., Temse.

Descheemacker Christiane M.M., Menen.

De Simpelaere Monique M.Y.B., Lovendegem.

De Smedt Hendrik H.C., Boom.

Desmet Brigitte J.F., Menen.

De Smet Julia C.J., Asse.

Desmit Rozan M., Jabbeke.

De Sutter Sonja S., Evergem.

Detroz Sophie V.M., Cerfontaine.

De Veirman Patrick M.A., Destelbergen.

De Velder Micheline A.L., Kortrijk.

Devisscher Annie M., Destelbergen.

Devisscher Martine M.F., Gistel.

Devisscher Monique S., Destelbergen.

Devolder Rosine F., Menen.

De Vos Denise M.A., Duffel.

De Vos Guido P.J., Duffel.

De Vos Lilian R.L., Sint-Katelijne-Waver.

Devriese Gabriël, Menen.

De Vuyst Ingrid S.L., Sint-Lievens-Houtem.

Dewanckele Katleen A., Hooglede.

De Wilde Marleen M.R., Berlare.

De Winter Marie-Josée F., Willebroek.

Dewintere Philippe A.J., Temse.

De Wispelaere Kathleen, Destelbergen.

De Wolf Christiane E.H.L., Destelbergen.

De Wolf Magdalena A.M., Heist-op-den-Berg.

De Wolf Maria H.J.C., Boom.

Dhaese Nadine A.C., Assenede.

D'haeseleer Vivianne M., Kruibeke.

D'Hoe Marleen L., Ninove.

D'Hondt Marie Louise, Turnhout.

D'Hondt Rita H.A., Melle.

D'Hooge Hilde L., Zemst.

Diels Marina N.M., Beerse.

Dierckx Marie-Louise, Houthalen-Helchteren.

Dinothé Martine S.P., Temse.

Diricx Nicole L.J., Duffel.

Doms Fabienne O., Menen.

Donné Jozef M.G., Houthalen-Helchteren.

Douw Jacob G.M., Laakdal.

Dricot Irène A.G., Sambreville.

Dricot Victor J.M., Bassenge.

Druart Carine C.M.N., Deerlijk.

Dujardin Francine A.J., Menen.

Dumont Ingrid A.R., Zonnebeke.

Dumoulin Michelle, Court-Saint-Etienne.

Duthoy Christelle B., Menen.

Ediers Marcella J., Aalst.

Eeckhout Marleen L.J., Hooglede.

Elen Carina M.L., Sint-Truiden.

Elinck Leon P.A., Sint-Niklaas.

Elslander Luc A., Comines-Warneton.

Elst Hilde M.C., Wuustwezel.

Emons Elvire A.M., Dilsen-Stokkem.

Evaert Joseph L., Peer.

Everard Colette A.L.G., Soignies.

Fereau Jeannine M.M., Manage.

Fertin Jeannine M., Menen.

Feys Martine M.R.C., Ieper.

Fierens Jean Louis, Sint-Katelijne-Waver.

Fonteyne Annie C.E., Destelbergen.

Francart Nadine M.J.G., Jodoigne.

Francois Linda I.E., Halen.

Francq Laurina R., Manage.

Frederix Annemieke G.R., Diepenbeek.

Geens Guido M., Heist-op-den-Berg.

Geldermans Leentje R.J., Sint-Gillis-Waas.

Gellynck Jozef H., Ieper.

Gerits Nicole M.S., Peer.

Germonprez Paquita T.D., Menen.

Geurts Mariette H., Opglabbeek.

Geysels Patrick J.A., Heist-op-den-Berg.

Ghesquiere Marleen C., Menen.

Ghoos Godelieve M.J., Tessenderlo.

Gielen Maria J.J., Peer.

Gillegot Linda L., Knokke-Heist.

Gits Marie L.P.V., Aalst.

Goedertier Josée A., Oosterzele.

Goedgezelschap Myriam J., Lebbeke.

Goeminne Marijke A., Deinze.

Gooris Ingrid G.L., Sint-Katelijne-Waver.

Goossens Elisabeth F., Sint-Pieters-Leeuw.

Gotelaere Mauricette M., Zonnebeke.

Govaerts Diana M.L., Herk-de-Stad.

Govaerts Mildreda M.L., Tessenderlo.

Grauwels Frieda H.M., Rotselaar.

Guldentops Pierre, Willebroek.

Hecquet Cécile J.L., Mons.

Heesakkers Agnès C., Assenede.

Hellinckx Carine J., Ganshoren.

Hemeryck Willy W., Izegem.

Henry Martine M.D.H., Rixensart.

Hermans Maria C.C., Oud-Turnhout.

Hermans Marie Jeanne M.M., Dilsen-Stokkem.

Heye Chantal A.G., Braine-le-Château.

Hillaert Claudine E.M.M., Assenede.

Hoflack Cynthia G., Zonnebeke.

Holvoet Marc M.P., Menen.

Hondekyn Paul C.A., Hooglede.

Hoogsteyns Gilbert I.E., Meise.

Horbach Sonja E., De Haan.

Houben Maria M., Peer.

Houbrix Godelieve A.M., Diepenbeek.

Huion Chris L.J., Erpe-Mere.

Huon Marie Louise E., Mechelen.

Hutsebaut Karina I.A., Gent.

Huybrechts Maria J.J., Hoogstraten.

Huygelen Angèle H.A., Duffel.

Huysentruyt Liliane S., Menen.

Indeherberge Lutgart M.J., Diepenbeek.

Ingels Anna E.C., Assenede.

Jacobs Maria J., Beerse.

Jacobs Marie José, Berlare.

Jaeques Rudy A., Gistel.

Jansen Benedictus M.I., As.

Janssen Danielle A.A., Kinrooi.

Janssens Anny C.I., Dendermonde.

Janssens Arthur L.R., Willebroek.

Janssens Clara C.A., Beerse.

Janssens Josephina M.I., Kruibeke.

Joosen Marie-Anne J.E., Duffel.

Kempeneers Claire M.J.A., Nieuwerkerken.

Kemseke Luc O.G., Deerlijk.

Kenis Arlette R., Lummen.

Kennes Francine B.C., Comines-Warneton.

Kerckhove Rudi E.M., Brugge.

Kerkhove Marie-José L.U., Evergem.

Keysers Martin J., Tessenderlo.

Klewais Christiane I.G.M., Tienen.

Knaepen Christine, Jodoigne.

Kokx Anni M.F., Kasterlee.

Lacroix Yvette Y., Arlon.

Lambertijn Regine M.A., Menen.

Lambrechts Betty Y., Lummen.

Lammens Willem E.G., Sint-Truiden.

Landuyt Freddy J., Lichtervelde.

Lanssens Christine M., Gistel.

Laplace Odette M.C., Heuvelland.

Laroche Marie-Madeleine G., Saint-Hubert.

Ledure Brigitte M.G.L., Wanze.

Leen Simonne M.M., Sint-Niklaas.

Leenaers Vivianne C.P., Diepenbeek.

Lefebvre Hugo G.C., Heuvelland.

Lefevre Chantal M.A., Ichtegem.

Lefevre Gerda A., Sint-Pieters-Leeuw.

Lemahieu Annie J.C., Poperinge.

Lemmens Dany M.M., Beringen.

Lemmens Eddy F.J., Kontich.

Lemmens Theofiel, Heist-op-den-Berg.

Lenez Marie-Thérèse M., Evergem.

Lepère Christa A.C., Zonnebeke.

Lepez Sylvie A., La Louvière.

Lernout Dominique M.M., Menen.

Leroy Luc H.A., Tournai.

Lesage Ann G., Zonnebeke.

Liekens Theofiel J.M., Heist-op-den-Berg.

Limelette Jean-Pol R., Tournai.

Lincez Danielle W.J., Oupeye.

Lisabeth Veronica M., Meulebeke.

Loenders Alice A., Beringen.

Lombaert Gina Y.E., Mouscron.

Loncke Frans H.F., Menen.

Loosen Willem J.L., Leuven.

Lowagie Norbert A.H.C., Ieper.

Luypaert Marina L., Meise.

Lynen Hendrik M.A.J., Houthalen-Helchteren.

Machiels Marie Thérèse J., Diepenbeek.

Maes Gerda J.J.M., Lummen.

Maes Rita M., Assenede.

Maesen Marleen E.M., Houthalen-Helchteren.

Maesschalck Andrea M.C., Erpe-Mere.

Malfait Jacques G.G.G., Estaimpuis.

Mammerickx Marie Christine F., Hoeilaart.

Mammerickx Rita M.J., Bertem.

Manset Pierre Y.G., Verviers.

Marrella Rosa, La Louvière.

Martens Maggy M.J., Heusden-Zolder.

Massant François D., Heist-op-den-Berg.

Matthys Marcella M., Destelbergen.

Meersman Rina A., Bornem.

Meersschaut Katleen A.C., Melle.

Meert Patricia M., Gent.

Mertens Jan J., Malle.

Meskens Marianne M., Asse.

Mestdagh Laurent A.C., Zonnebeke.

Meukens Edgard A., Beringen.

Meuleman Frida C., Wichelen.

Meyers Raymonde R., Attert.

Michielsen Anna M.L., Hoogstraten.

Middendorp Christiana J., Essen.

Migeotte Chantal G.V., La Louvière.

Milon Michel G.A., Morlanwelz.

Minet Francis M.R., Charleroi.

Missinne Marina A., Menen.

Moens Jozef M.A., Willebroek.

Mol Mia G., Hooglede.

Mondelaers Christianne T.F., Beringen.

Moons Rita, Steenokkerzeel.

Moors Catharina H.A.M., Lede.

Mostien Louisa L., Willebroek.

Mues Marie Rose P., Tienen.

Mues Yvette E.A., Landen.

Mulders Michèle C.J., Fourons.

Nachtergaele Johanna A.A., Wervik.

Naert Eric E.J., Menen.

Nauwelaerts Frans G., Heist-op-den-Berg.

Neefs Luciaan L., Wuustwezel.

Neijens Jacqueline A.J., Dilsen-Stokkem.

Neufcour Marie Jose C.L.S., Oupeye.

Neyens Josette C., Genk.

Neyens Relinde L.C.D., As.

Nijs Bea J.C.M., Kortenberg.

Nivelle Jean R.E., Saint-Georges-sur-Meuse.

Nonckele Marie C.A.M., Menen.

Noppe Rosette M.M., Nevele.

Ockers Godelieve S.V.G., Gent.

Oeyen Marina J.C.T., Beringen.

Olaerts Godelieve I.J., Genk.

Paelinck Marleen J.A., Destelbergen.

Papes Marylin F., Manage.

Paredis Elza C.G., Houthalen-Helchteren.

Paredis Jeannine M.A., Opglabbeek.

Parton Ivette J., Menen.

Pauwels Carine F.C., Londerzeel.

Pede Raphael L.G., Gent.

Peel Linda R., Oostende.

Peel Marie Christine G., Oostende.

Peeters Gertrude A.L., Stabroek.

Peeters Lisette, Beerse.

Peeters Ludwina J.M., Beerse.

Peeters Marc A.E.K., Zemst.

Perick Bernadette M.L., La Louvière.

Petrova Vassilka Y., Oupeye.

Pintelon Roland G.H., Brugge.

Plancke Marie Christine C., Menen.

Plancke Patrick M.C., Menen.

Poismans Marina M.F., Uccle.

Poldelvaart Karin M.F., Sint-Pieters-Leeuw.

Poliart Bernadette G.G.G., Soignies.

Postelmans Josette M.A., Lummen.

Potapiuk Jeannine M.C., Sint-Niklaas.

Pottilius Christiaen G., Menen.

Poulet Françoise M., La Louvière.

Putseys Marie Jeanne R., Geetbets.

Quidé Christiane M., Willebroek.

Raes Carina F., Aalst.

Raes Marie Paul, Ninove.

Ramaut Catherine J., Menen.

Rampelbergh Lutgardis C.R., Merchtem.

Recour André J., Roeselare.

Rens Jeannine H., Tienen.

Renson Anne-Marie R.M., Jodoigne.

Reygaerts Dorothy, Ninove.

Reyniers Linda, Mechelen.

Riquiére Marianne R.A., Tessenderlo.

Robberecht Erna M., Kruibeke.

Roefflaer Dlrk M.A.J., Tongeren.

Roefs Angelica M.L., Beerse.

Roelants Simonne J.F., Willebroek.

Roggen Gerard, Tienen.

Roggen Nadia A.L.M., Tienen.

Rombaux Dominique A.A., Charleroi.

Roosbeek Gerda H.D.M., Zoutleeuw.

Roose Martine M.R., Menen.

Rooze Francine M.S., Waarschoot.

Rossi Lucia, Charleroi.

Rulle Albert T.L., Lubbeek.

Rymenhout Andrée P.A., Molenbeek-Saint-Jean.

Saelmans Louisette E.J., Dilsen-Stokkem.

Samyn Ria R.A.A., Roeselare.

Sander Anny J., Deinze.

Scheiris Jeanine A.M., Zomergem.

Schenk Jeannine I.T., Essen.

Schoefs Eddy J.P., Diepenbeek.

Schoofs Maria H.P., Houthalen-Helchteren.

Schouteden Lea M.G., Houthalen-Helchteren.

Schoutteten Marcella M., Menen.

Schraepen Linda E.G., Diepenbeek.

Schraepen Maggy A.J., Diepenbeek.

Schroeven Bernadette F.J., Kortenaken.

Sel Emiel M., Duffel.

Selders Godelieve G.M.M., Brussel.

Selleslagh Sonja J.J., Bornem.

Sels Edgar P.L., Ganshoren.

Sieborgs Marie-Louise H.M., Dilsen-Stokkem.

Sillis Marie-Christine H.J., Duffel.

Simons Karel P.G., Leopoldsburg.

Smekens Jaak L., Dendermonde.

Smets Josephina, Duffel.

Smets Marie-Jeanne, Houthalen-Helchteren.

Smolders Nadine J.J., Sint-Truiden.

Snacken Walter C.M.R., Duffel.

Sneyders Guy J.U., Evergem.

Spriet Rita S., Gistel.

Stabel Magda L.G., Kortenaken.

Steegmans Elza M.P., Diepenbeek.

Steenssens Camilla C., Willebroek.

Stockmans Cyriel R., Genk.

Stokmans Rita C.F., Diepenbeek.

Storme Jenny A., Langemark-Poelkapelle.

Storms Elza J.S., Bonheiden.

Storms Josephina A.M., Mechelen.

Stox Clemence E.L., Diepenbeek.

Stroobant Nicole M.A., Oostende.

Stuer Kristianne A M.M., Kruibeke.

Suffeleers Sonja M., Lummen.

Surinx Lydia M., Diepenbeek.

Surinx Mia G., Bilzen.

Symons Maria P., Willebroek.

Sys Christiane J., Knokke-Heist.

Taildeman Marnic, Zottegem.

Tallir Astrid A.M., Evergem.

Tas Gerda L.A., Lebbeke.

Taymans Bernard E.P., Braine-l'Alleud.

Teerlinck Christine M.A., Jodoigne.

Termont Etienne J.M.B., Gent.

Tettelin Linda F.M., Meise.

Thielens Madeleine J.T., Dilsen-Stokkem.

Thoré Magda M.L., Heuvelland.

Thysebaert Marie Louise I., Assenede.

Tielens Gerda G.R.C., Scherpenheuvel-Zichem.

Tielens Henriette P., Peer.

Tisson Gabriëlla A., Duffel.

Tritsman Paula, Waasmunster.

Ubachs Herman M.A., Genk.

Vaeck Gabriëlle D., Mechelen.

Vaereman Mariette C., Jette.

Valgaeren Georgine M.M., Lummen.

Van Acker Maria J., Assenede.

Van Ackeren Nina G.A., Opwijk.

Van Bastelaere Franky N.J., Lokeren.

Van Beneden Annie M.E., Evergem.

Van Beurden Josepha P.C., Mol.

Van Campenhout Hilda C., Londerzeel.

Van Canegem Willy A., Gent.

Van Cauwenberge Jeanine C., Destelbergen.

Van Cauwenbergh Willy J., Willebroek.

Van Collie Lydia D., Menen.

Van Cutsem Godelieve A.M., Beersel.

Van Daele Angèle L.G., Gent.

Van Daele Rita A.M., Menen.

Van Damme Ann M.J., Deinze.

Vandegoor Godelieve L.H., Zaventem.

Vandemaele Luc J.R., Ieper.

Van de Meerssche Dirk J.J., Aalst.

Vandenberghe Paul H., Wingene.

Vandenberghe Rony M.J., Ieper.

Van den Bogerd Marc H.L., Hoogstraten.

Van Den Broeck Maria R.C., Kapelle-op-den-Bos.

Van den Eede Christiana C.V., Gent.

Vanden Ende Roberte J.G., Manage.

Van den Eynde Maria, Hulshout.

Vandensande Marleen J.M., Grimbergen.

Van De Pontsele Annick, Morlanwelz.

Van der Auwera Achilles A., Heist-op-den-Berg.

Vanderbrugge Maria K., Menen.

Van Der Goten Annie C.L., La Louvière.

Van Der Helst Luc F., Aalst.

Van der Meiren Regina M., Heuvelland.

Vandermouse Marie-Claire G.M.G., Enghien.

Van Der Slagmolen Myriame A.L., Opwijk.

Vanderstraeten Christianne, La Louvière.

Van der Veken Gilberte M.E.D., Beveren.

Van der Wee Lizette F., Willebroek.

Van de Steene Carine F.A., Assenede.

Vandestraten Josette L., Morlanwelz.

Van De Sype Marleen R., Asse.

Van de Velde Edith M., Evergem.

Van De Velde Roger C.L., Beernem.

Van De Vyver Jeanine I.G., Destelbergen.

Van De Walle Christiane L.M., Menen.

Vandewalle Luc M., Wielsbeke.

Van de Walle Marie A.C.E., Destelbergen.

Vandeweghe Joost G.P.J., Ingelmunster.

Vandeweyer Gabriella E.H., Genk.

Vande Woestyne Dirk J.M.L., Brugge.

Vandierendonck Ria N.B., Brugge.

Vandoorne Hilda P.E., Wevelgem.

Van doorslaer Johanna A.S., Sint-Mklaas.

Van Echelpoel Hilda V.E., Malle.

Vanelslander Georgette E., Zonnebeke.

Van Erp Nicole W.M., Zemst.

Van Esbeen Alain A.M., Halle.

Van Even Frieda, Koekelberg.

Van Gaeveren Herman A.F., Kruibeke.

Van Geerteruy Marleen F.H., Lebbeke. van Gogh Hendrik A.C.C., Antwerpen.

Van Gutschoven Elly V., Diepenbeek.

Vanhalewyn Marleen M., Menen.

Vanhauwaert Brigitte A.M., Kuurne.

Vanhecke Ann L., Menen.

Van Hecke Robert A.V., Brugge.

Van Hecken Lutgardis E.A., Hemiksem.

Vanhelmont Emile C.A., Halen.

Vanherle Philomena J., Diepenbeek.

Van Hevele Berlinda I.M., Assenede.

Van Hoecke Antoon J.G., Wetteren.

Vanhoof Suzanna J.E., Begijnendijk.

Vanhoorde Didier D.V., Menen.

Van Hoorebeeck Leo M., Willebroek.

Van Horebeek Anny B.M., Holsbeek.

Vanhove Frans H.C., Ieper.

Van Laere Doris O.H., Destelbergen.

Van Landeghem Karine M.G., Kruibeke.

Vanlede Lena Y.M.C., Ieper.

Van Lierde Marie T., Dilbeek.

Van Loo Guido J., Brugge.

Van Look Elisa L.A., Dilsen-Stokkem.

Van Mechelen Willy G., Schoten.

Van Mulders Lisette C.P., Asse.

Van Muylem Herwig A.E.J., Jette.

Vanneste Géry K.J., Ingelmunster.

Van Neyghem Marie-Louise E.R., Meise.

Van Osta Willy P.M., Brasschaat.

Vanpeteghem Josette E.M.L., Schoten.

Van Reeth Rita R.F., Wevelgem.

Van Roie Rosalia M.L., Duffel.

Van Rompay Ingrid P.G., Begijnendijk.

Van Schoote Esther, Assenede.

Van Slagmolen Magda J.A., Duffel.

Van Stappen Olieva A.J., Schoten.

Van Steirteghem Simonne L.H., Waasmunster.

Van Strydonck Brigitte, Temse.

Van Thuyne Mireille C.M., Waregem.

Van Vaerenbergh Ingrid M., Aalst.

Van Velthoven Jan J.J., Kasterlee.

Van Vlaslaer Susanne C.E., Heist-op-den-Berg.

Van Vlierberghe Gabriella C.J., Stekene.

Van Vlierberghe Maria L., Willebroek.

Vanwelkenhuysen Pierre P.L., Sint-Truiden.

Van Winkel Leo J.B., Duffel.

Vanwinkelen Jacqueline V., Glabbeek.

Vaye Gerda M., Zonnebeke.

Verachten Monique, Peer.

Verbeek Marc L.M., Merksplas.

Verbelen Rita, Meise.

Verberckt Raymond J., Zemst.

Verbergt Vera J.A., Zoersel.

Verbesselt Aimé M.J., Willebroek.

Verboven Maria R.J., Lummen.

Vercaigne Zeno J.M., Ieper.

Verdoorent Maria P.J., Kruibeke.

Verduyn Kristien M.M., Wingene.

Verfaillie Huguette S., Staden.

Vergeylen Paula J.F., Willebroek.

Verhelst Kristiaan D.M., Waregem.

Verheyden Elisabeth B.W., Willebroek.

Verhiest Marleen E., Ingelmunster.

Verhoest Willy M.C., Poperinge.

Verhofstadt Catharina M.F., Berlare.

Verkimpe Julien D., Dilbeek.

Verle Philippe B.A., Courcelles.

Verlinde Katrien F.A., Knokke-Heist.

Verlinde Rita B.L., Knokke-Heist.

Verlinden Marc C.M., Mortsel.

Vermeir Lydia A.A., Lebbeke.

Vermeiren Amelberga J.G., Temse.

Vermeiren Florentine A., Bornem.

Verschaeren Paula M.F., Rumst.

Verscheure Patrick M.J., Ingelmunster.

Verschueren Sophia J.A., Heist-op-den-Berg.

Verstaen Jacques A.G., Menen.

Verstrepen Marie-Rose M.M., Tienen.

Vertenten Liliane M.L.R., Rixensart.

Vervaet Nicole E.J., Lovendegem.

Vervaet Rita A.K., Moerbeke.

Vienerius Annie J., Houthalen-Helchteren.

Vinck Jan R.R., Haaltert.

Vlieghe Hermina R.M., Menen.

Voet Paula G., Meise.

Vollemaere Johan J.M., Temse.

Wallens Rosette P.J., Tienen.

Wallyn Godelieve M., Gistel.

Walschaerts Rosa A., Duffel.

Waltens Rita J.L., Temse.

Wauman Diana M., Sint-Niklaas.

Waumans Simonna M.H.F., Turnhout.

Wens Julia F.P., Duffel.

Willems Joanna J.M., Rijkevorsel.

Willems Lutgarde P.J., Diepenbeek.

Willemse François G.P.J., Asse.

Winters Louisa J.C., Hechtel-Eksel.

Wolfs Carina A.A., Diepenbeek.

Wyffels Dorine Y., Menen.

Wyns Linda, Meise.

Zyde Marianne L.E.C., Heuvelland.

Art. 3.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Accoe Sabine, Assenede.

Anglicus Brigitte G., Court-Saint-Etienne.

Ausloos Hendrik J., Geel.

Bauwin Leen J.M., Hoegaarden.

Bielen Hilde V.G., Diepenbeek.

Boets Sandra M.J.R., Tienen.

Casteleyn Marina M., Hooglede.

Cerneels Luc A.M., Heist-op-den-Berg.

Coussement Liliane N., Wevelgem.

Cruysberghs Miranda C.A., Beringen.

Cuppens Irène E.J., Opglabbeek.

Debaere Sophie M.C., Poperinge.

De bruyn Kathleen M., Wuustwezel.

De Coninck Peter M.A., Willebroek.

Decrock Gerda M.C., Heuvelland.

Delameilleure Ann M., Lichtervelde.

Delannooy Carmen F.M., Langemark-Poelkapelle.

Delva Kristien J., Menen.

De Muyt Henk J.P., Zonnebeke.

De Smedt Mark V.M., Puurs.

De Temmerman Nathalie J.F., Menen.

Dezittere Brigitte E.M., Hooglede.

Dhondt Brigitte I.A., Oostende.

Dilen Jean, Mons.

Felix Christel G.V., Sint-Niklaas.

Geerts Maria J., Merksplas.

Gerrits Annick J.P., Houthalen-Helchteren.

Heleven Hilde L.G., Diepenbeek.

Hens Gisèle C.G., Temse.

Hermans Karine P.F., Halen.

Huskens Mariella V., Diepenbeek.

Ketelslegers Josiane E., Diepenbeek.

Knockaert Angelina M., Houthulst.

Lebbe Ann M.C., Heuvelland.

Liberloo Sandra, Dilsen-Stokkem.

Meersman Dominique M.T.J., Sint-Niklaas.

Moureau Patricia A.M.R., Jodoigne.

Neyens Marie Louise G., Dilsen-Stokkem.

Nijs Gert, Lummen.

Nollet Kathleen M., Wervik.

Nolmans Christel J.J., Lummen.

Plu Ingrid, Scherpenheuvel-Zichem.

Reynders Conny V.J., Tessenderlo.

Rimanque Michèle G.H., Diest.

Rogie Guido M., Menen.

Scheerlinck Anne-Marie L.F., Aalst Schildermans Miranda M., Beringen.

Schuddinck An, Dendermonde.

Serneels Eduard P., Heist-op-den-Berg.

Torisaen Carine J.L., Zemst.

Van Den Berghe Yves L.J., Willebroek.

Vanden Eynden Karin P.P., Essen.

Vandersmissen Els, Diepenbeek.

Vanderspickken Miet A.R., Diepenbeek.

Vanderwaeren Annick H.M., Tienen.

Van Handenhove Sandra M.B., Aalst.

Van Havermaet Ann R.R., Stekene.

Van Hecke Anita R.E., Gent.

Vanhemel Guy R.G., Sint-Niklaas.

Van Hoorebeke Carine M.R., Evergem.

Van Mulders Nathalie V., Manage.

Vannieuwenhuyse Marina K., Menen.

Van Osselaer Gina S.A., Sint-Niklaas.

Vanwalleghem Maureen N.F., Brugge.

Verbrugghe Katleen M., Wevelgem.

Vlasselaers Christel M.M., Tienen.

Vrijsen Benny, Hasselt.

Wostyn Hilde M.M.C., Heuvelland.

Zemmouri Khadouj, Anderlecht.

Art. 4.Onze Minister tot wiens bevoegdheid de Economische Zaken behoren en Onze Minister van Tewerkstelling en Arbeid zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 20maart 1998.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Economie, E. DI RUPO De Minister van Tewerkstelling en Arbeid, Mevr. M. SMET

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^