Koninklijk Besluit van 27 september 1999
gepubliceerd op 26 januari 2000
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - keramische nijverheid, baksteennijverheid, fabricatie van aarden bloempotten

bron
ministerie van economische zaken en ministerie van tewerkstelling en arbeid
numac
1999011366
pub.
26/01/2000
prom.
27/09/1999
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

27 SEPTEMBER 1999. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - keramische nijverheid, baksteennijverheid, fabricatie van aarden bloempotten


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid;

Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd "Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen";

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Comité, gegeven op 9 maart 1999;

Gelet op het advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 15 juni 1999;

Op de voordracht van Onze Vice-Eerste Minister en Minister van Werkgelegenheid en van Onze Minister van Economie, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het gouden erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt, wegens hun sociale activiteiten op het professionele vlak, toegekend aan de hieronder vermelde personen, die reeds titularis zijn van het zilveren en het bronzen erekenteken : Alleman Gilbert G., Heuvelland.

Ameel Paula M., Kortemark.

Brabant Daniel R., Kortemark.

Christiaens Jean Claude G.S., Kortrijk.

Cloet Fernand G., Lichtervelde.

De Almeida Jean-Luc, Ieper.

Decaestecker Urbain J., Kortemark.

De Man Josiane A.R., La Louvière.

Derveaux Lionel M., Comines-Warneton.

Hertogs Josephus J.M., Rijkevorsel.

Heyns Henricus J., Ravels.

Maes Willy P.M.I., Brussel.

Pincket Ivan A.E., Kortemark.

Putman Germaine G.Z.C., La Louvière.

Rakiecki Franciszek A., Boussu.

Ruelens Erich O.J., Boortmeerbeek.

Servotte Robert I.A., Temse.

Vandenbulcke Walther S., Houthulst.

Vandervennet Paul M.A., Zulte.

Van Herpe André R.F., Zwevegem.

Van Rooy Josephus A.J., Vosselaar.

Verstraeten Irène, Kruibeke.

Art. 2.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste vijf jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : Ampe Ludo A.R., Kortemark.

Baptiste Michel J.P., Mouscron.

Behaeghe Bernard J., Meulebeke.

Bille Freddy A., Mesen.

Boddin Roger G., Meulebeke.

Bouquelloen Jean-Paul, Comines-Warneton.

Buta Silvana A., La Louvière.

Castelein Lionel J., Comines-Warneton.

Cipolla Angelo C., La Louvière.

Closterman Marie-France, La Louvière.

Cornette Eddy G.K., Kortemark.

Cremer Pascal A.G., Rochefort.

Cusse Robert M., Quaregnon.

Dancette André F., Comines-Warneton.

De Brandt Josephus J., Opwijk.

Decoster Johan D., Langemark-Poelkapelle.

De Foer Paul J.G., Oostrozebeke.

Delva Marc J.C., Torhout.

Delvaux Marie L., La Louvière.

Demedts Marc M.R., Zwevegem.

Demoen Hubert R.E., Comines-Warneton.

Demulder Béatrice M.D., La Louvière.

Derudder Alain A.O., Comines-Warneton.

Derycke Freddy E., Ieper.

Dhoine Robert A., Menen.

Dhondt René C., Comines-Warneton.

Dos Santos Carlos, Houthulst.

Dubaele Patricia, La Louvière.

Dupuis Micheline E.M.L., Manage.

Durieux Marie Jeanne P.I.A., Manage.

Ferla Gilbert M.A., Comines-Warneton.

Galluzzo Nicolo, Hensies.

Gauquie Christian L., Comines-Warneton.

Ghesquiere Dany A., Comines-Warneton.

Ghislain Pol G., Mons.

Gioppo Ivenita, Morlanwelz.

Gouwy Marc H.B., Diksmuide.

Guillemyn Georges M., Meulebeke.

Herreman Jacques A., Comines-Warneton.

Herremans Jan A.M., Malle.

Kerneis Nicole J., Morlanwelz.

Kreus Serge C.S., Comines-Warneton.

Lacluyse Raoul G., Comines-Warneton.

Lemaire Freddy H.C., Comines-Warneton.

Lemeire Jacky R.R., Comines-Warneton.

Limina Anna, Morlanwelz.

Lippinois Danny A., Heuvelland.

Loi Bernadette, Pont-à-Celles.

Mancini Maria Teresa, La Louvière.

Mascolo Antonio, Saint-Ghislain.

Miniailo Stefaan N.P., Mesen.

Muyters Jozef F.H., Lanaken.

Paluzzano Ermes O., Comines-Warneton.

Pauwels André G.C., Comines-Warneton.

Restaino Luigi, Morlanwelz.

Russo Maria A., Binche.

Sinnaeve Jozef L.C., Kortemark.

Sohier Eddy G., Heuvelland.

Sohier Gilbert P., Mesen.

Tanghe Ludo I.M., Wielsbeke.

Thijs August M.J., Bilzen.

Thijs Mathieu A., Lanaken.

Tinck Marie-France, Manage.

Tomisinec Irène, Viroinval.

Vanacker Francis G.A., Comines-Warneton.

Vanbeselaere Thierry G., Comines-Warneton.

Vanbeveren Dirk J., Kortemark.

Vanclooster Marc L.J., Staden.

Van Daele Philip C.M., Roeselare.

Vandermaes Marie Dominique G.E., Torhout.

Vandewynckel Jacky C., Kortrijk.

Van D'huynslager Josef R., Meulebeke.

Van Dijck Paul E.P., Duffel.

Vergote Fausto R., Kortemark.

Verhaegen Raymond K.S., Lier.

Verheye Frank O.M., Meulebeke.

Voet Patrick, Mouscron.

Walbrou Jean P., Nieppe (France).

Yzebaert Jean-François M., Mouscron.

Zanini Inès E.A., La Louvière.

Art. 3.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Allaert Frans G., Pittem.

Allemon Rony E.R., Comines-Warneton.

Ameye Marc G., Kortrijk.

Baccarne Gilbert V.C., Comines-Warneton.

Bachelet Stéphane M.F.F., Comines-Warneton.

Baeckelandt Philiep G., Kortemark.

Bauweraerts Serge T., Comines-Warneton.

Bekaert Jan F., Ardooie.

Belpaire Noel J.C., Comines-Warneton.

Belpaire Pascal R.O.C., Ieper.

Benoit Marcel A.G., Mouscron.

Beun Paul R.M., Heuvelland.

Bialek Jean-Pierre, Estaimpuis.

Bode Lieven M.M., Kortemark.

Bonneux Carlo G.E., Herk-de-Stad.

Bossaert Michel D., Comines-Warneton.

Bossue Ghislain M.F., Mesen.

Bourdouxhe Jean E.E., Comines-Warneton.

Bouttery Danny J., Menen.

Broux Lucien, Hasselt.

Bulcke Els T.C., Kortemark.

Buyse Filip E.O., Roeselare.

Caelenberghe Alfred, Evergem.

Caestecker Albert R.H., Comines-Warneton.

Cappelle Franky C.C., Brugge.

Cardito Nicola M.G., Zonhoven.

Casier Sylvere J.V., Wambrechies (France).

Castrique Francis E.M., Linselles (France).

Ceenaeme Edmond E., Harelbeke.

Chambart Hilde H.A., Sint-Martens-Latem.

Clycq Stephaan H., Comines-Warneton.

Collie Luc A., Comines-Warneton.

Collie Marc A.G., Comines-Warneton.

Couckuyt Guy D., Menen.

Croes Marc G.P., Sint-Truiden.

Cuppens André J., Zonhoven.

De Beuf Hans M., Evergem.

De Bondt Agnes M.E., Edegem.

Deboodt Marcel J., Pittem.

Debouvries Christian A., Kortrijk.

Deceuninck Lieven A.J., Ardooie.

Declercq Pascal R., Mouscron.

Decocker Philip E., Beernem.

Decraene Marcel R., Zwevegem.

De decker François, Boom.

Degraen Christiaan J., Houthalen-Helchteren.

Degroote Didier, Comines-Warneton.

Dehaerne Eric R.J., Comines-Warneton.

Delaval Daniel J., Comines-Warneton.

Delporte Gino M., Comines-Warneton.

De Notarpietro Antonio L., Genk.

Denys Michel J.G., Comines-Warneton.

Depaepe Bruno C., Menen.

Dérathé Bernard J.D., Comines-Warneton.

Derocq Pascal, Menen.

Desmarets Patrick B., Comines-Warneton.

Despeghel Vivian P.R., Comines-Warneton.

De Vlieger Eddy L., Mouscron.

Devlies Isabel M.J., Evergem.

De Vos Etienne M.E., Evergem.

De Wachter Firmin A., Puurs.

De Weyer Jean C.L., Kortessem.

Dewindt Marnix P., Wingene.

Dhoine Roger R., Comines-Warneton.

Dhoine Roland A., Roncq (France).

Dieu Gérard, Quévy.

Doutreloigne Jean-Pierre A., Mouscron.

Efesotti Frank M., Comines-Warneton.

Evers Jozef H.P., Ravels.

Fauquenoit Marc P.C., Comines-Warneton.

Fauvart Lionel M.C., Comines-Warneton.

Ferong Louis M.J., Bilzen.

Francart Michel M.C.G., Beauraing.

Geeroms Serge M., Kortrijk.

Gielen Gerard J., Houthalen-Helchteren.

Godefroy Gabriël J.D., Ardooie.

Godrie Franciscus J., Hoogstraten.

Goeman Patrick M., Comines-Warneton.

Gouwy Alain R., Comines-Warneton.

Gouwy Johan C., Ieper.

Grégoire Thierry A.J.G., Houyet.

Grimmelpont Bernard, Comines-Warneton.

Groenendaels Roman J.M., Diepenbeek.

Guglielmini Alfredo M., Genk.

Guidée Kristiaan D.C., Brugge.

Gunia Raimond W., Opglabbeek.

Hallez Bruno H.P., Comines-Warneton.

Hallez Yves A.D., Comines-Warneton.

Heeren André M., Kortenaken.

Hendrickx Patrick F.P., Turnhout.

Herbaut Georges P., Comines-Warneton.

Herreman Alain M.J., Comines-Warneton.

Herreman Philippe G.M., Comines-Warneton.

Hoevenaeghel Freddy D., Comines-Warneton.

Hofkens Dominique, Heuvelland.

Holvoet Bruni M., Kortrijk.

Hubaille Roland A.B.G., Beauraing.

Huyghe Jean-Pierre, Kortemark.

Huysentruyt Jean-Claude W., Anzegem.

Jansegers Edward M.L.G., Temse.

Kesters Willy A.J., Borgloon.

Ketels Dirk, Ardooie.

Konix Marc J.F., Zonhoven.

Lanoy Stephane G.P., Comines-Warneton.

Leduc Johan M., Diepenbeek.

Lepercq Didier R.M.J., Heuvelland.

Limol Christian E., Kortrijk.

Maertens Philip F., Kortemark.

Manshoven Roger J.A., Hasselt.

Mellemans Paul E., Beringen.

Moors Joannes A.J., Genk.

Mortier Jan W.C., Mesen.

Muylle Guido D.M., Mesen.

Naeyaert Willy E., Wevelgem.

Nardiello Donato P., Houthalen-Helchteren.

Nulens Erno R., Hasselt.

Oostens Joseph F., Tongeren.

Ostyn Paul A.A., Meulebeke.

Paul Bernard W., Péruwelz.

Paul Patrick, Péruwelz.

Piccard Hendrik J.A., Hasselt.

Pierard Rolland J.O.G., Beauraing.

Pijnenborg Frans L., Ravels.

Pirens Roger H., Alken.

Plovie Yvan C.R., Ardooie.

Poissonnier Hendrik P., Mesen.

Quattanens Hugues G., Mouscron.

Quintyn Patrick B.G., Wingene.

Ramon Samuel O.R., Comines-Warneton.

Ravau Luc M.C., Comines-Warneton.

Rogiers Camile S.P., Hasselt.

Ryckoort Philippe C.M., Moorslede.

Schaerlaecken Rudy H.C., Rumst.

Schroyen Emiel A., Hasselt.

Segers Luc M.J., Oud-Turnhout.

Sirichantho Sacprasith, Menen.

Smagghe Hector F., Comines-Warneton.

Smet Pierre J., Temse.

Soenen Didier C., Comines-Warneton.

Spillebeen Francine E., Ardooie.

Sterckeman Christine M., Comines-Warneton.

Strynck Giovani A., Tielt.

Taliman Rudi E.J., Tielt.

Tant Daniel P.L., Comines-Warneton.

Thoonen Marcel P.G.J., Hasselt.

Titiljon Bernard G.C., Comines-Warneton.

Tydtgat Rik M.C., Menen.

Vandaele Jean-Claude, Marquette lez Lille (France) Vandecasteele Pierre C.R., Mouscron.

Vandekerckhove Marc J., Roeselare.

Vandenberghe Georges L., Wingene.

Vandenborre Leonard E., Harelbeke.

Vandenbranden Marie-Paule F.L., Sint-Niklaas.

Vandendriessche Johan G., Pittem.

Vandepoele Marnik R., Kortemark.

Vanderrasieren Alain, Mouscron.

Van de Voorde Eddy J.M.L., Houyet.

Vande Vyvere Geert A.M., Pittem.

Vangaever Blanche M., Comines-Warneton.

Van Gysel Jacky G.C., Temse.

Vanhoutte Christian P.E., Ledegem.

Vankerkhoven Eugeen A., Lummen.

Vannesche Benoit D.M., Menen.

Van Parys Gerard V., Ruiselede.

Van Parys Martin R., Tielt.

Vanslembrouck Marnik L., Kortemark.

Velle Francky W., Kortemark.

Velle Patrick J.M., Kortemark.

Verbeke John G., Kortrijk.

Verbeke Romain A., Wevelgem.

Vercaemer Ludwig E., Kortrijk.

Verweirder Robert C.C., Staden.

Vierstraete Ludwig W., Anzegem.

Vranken Roger A.F., Nieuwerkerken.

Waeles Jean-Paul A., Mouscron.

Way Philippe G.L., Frelinghien (France).

Werquin Serge M., Comines-Warneton.

Wickaert Patrick, Comines-Warneton.

Willems Erik J.P., Hasselt.

Wouters Ivan F., Heusden-Zolder.

Wullepit Jean-Claude, Comines-Warneton.

Art. 4.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Albaux Laurent R., Comines-Warneton.

Belpaire Vincent D.P., Comines-Warneton.

Boussauw Frank R., Oostrozebeke.

Debels Steven F.M., Kortrijk.

Decavele Laurent, Mouscron.

Dendievel Vincent A., Gent.

Devos Valerie S.P., Kortrijk.

Douchet Samuel A.D., Comines-Warneton.

Kesteloot Christophe G., Mouscron.

Keurinck André C.C., Comines-Warneton.

Labalette Alain M., Steenwerck (France).

Laplace Aldo A.A., Mesen.

Lepoutre Eric, Bailleul (France).

Libbrecht Nico L., Zwevegem.

Vandewiele Patrick D., Ardooie.

Vanoverfeldt Fabrice, Comines-Warneton.

Venant Christophe L.D., Comines-Warneton.

Verhoeven Peter, Rumst.

Art. 5.Onze Minister tot wiens bevoegdheid Werkgelegenheid behoort en Onze Minister tot wiens bevoegdheid de Economische Zaken behoren zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 27 september 1999.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Werkgelegenheid, Mevr. L. ONKELINX De Minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, R. DEMOTTE

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^