Koninklijk Besluit
gepubliceerd op 26 juni 2007
OpenJustice.be: Open Data & Open Source

Nationale Orden Bij koninklijke besluiten van 3 juni 2007 : - Zijn bevorderd tot de graad van Commandeur in de Leopoldsorde : Mevrn. : de la Vallée Poussin, A., kamervoorzitter in het hof van beroep te Brussel ; Deprez, L(...) Zij zullen het burgerlijk

bron
federale overheidsdienst justitie
numac
2007009622
pub.
26/06/2007
prom.
--
staatsblad
https://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.pl?language=nl&(...)
Document Qrcode

FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE


Nationale Orden Bij koninklijke besluiten van 3 juni 2007 : - Zijn bevorderd tot de graad van Commandeur in de Leopoldsorde : Mevrn. : de la Vallée Poussin, A., kamervoorzitter in het hof van beroep te Brussel (08.04.2006);

Deprez, L., kamervoorzitter in het arbeidshof te Gent (08.04.2006).

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. - Zijn bevorderd tot de graad van Officier in de Leopoldsorde : De heren : Aerts, D., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Hasselt (08.04.2005);

Allossery, E., jeugdrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Brugge (08.04.2006);

Mevrn. : Bouille, Ch., eerste substituut-arbeidsauditeur bij de arbeidsrechtbank te Luik (08.04.2006);

Draulans, R., ondervoorzitter en beslagrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Kortrijk (08.04.2006);

Gruwez, A., onderzoeksrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

De heren : Jans, L., ondervoorzitter en onderzoeksrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Hasselt (08.04.2006);

Mathieu, J., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Charleroi (08.04.2006);

Mevr. Reul, V., onderzoeksrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Eupen (08.04.2006).

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. - Zijn benoemd tot de graad van Officier in de Leopoldsorde : Mevrn. : Blondiau, M., jeugdrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Nijvel (15.11.2005);

Dutillieux, Ch., onderzoeksrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Bergen (08.04.2006);

Evaldre, C., ondervoorzitter in de rechtbank van eerste aanleg te Charleroi (08.04.2006);

De heer Gysbergs, Ph., advocaat-generaal bij het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Mevr. Maillard, F., advocaat-generaal bij het hof van beroep te Bergen (08.04.2006);

De heer Meirsschaut, D., arbeidsauditeur bij de arbeidsrechtbank te Gent (08.04.2006).

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. - Zijn benoemd tot de graad van Ridder in de Leopoldsorde : De heren : Borgoens, D., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Luik (08.04.2006);

Clijmans, E., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Antwerpen (08.04.2005);

De Ganck, Ch., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Gent (08.04.2005);

Mevr. Deschamps, S., ondervoorzitter en beslagrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Bergen (15.11.2005);

De heer Heerman, J., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Turnhout (08.04.2005);

Mevr. Houbrechts, I., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Tongeren (15.11.2005);

De heren : Kersemans, E., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Arendonk (15.11.2005);

Lambeets, G., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Sint-Truiden (08.04.2005);

Léonard, S., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Beauraing-Dinant-Gedinne (08.04.2005);

Mevr. Pinxten, H., voorzitter in handelszaken van de rechtbank van koophandel te Hasselt (08.04.2006);

De heer Renier, L., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Hasselt (08.04.2005);

Mevr. Rubens, M.-P., rechter in de arbeidsrechtbank te Leuven (08.04.2006);

De heren : Vanbuul, M., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Borgloon (08.04.2006);

Vervoort, J., voorzitter in handelszaken van de rechtbank van koophandel te Turnhout (08.04.2006).

Zij zullen het burgerlijk ereteken dragen. - Is bevorderd tot de graad van Commandeur in de Kroonorde : Mevr. Vercammen, C., kamervoorzitter in het arbeidshof te Antwerpen (08.04.2006). - Zijn benoemd tot de graad van Commandeur in de Kroonorde : De heren : Desterbeck, F., advocaat-generaal bij het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Kenis, P., advocaat-generaal bij het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Martens, J., kamervoorzitter in het arbeidshof te Antwerpen (08.04.2006);

Verschueren, G., kamervoorzitter in het arbeidshof te Antwerpen (08.04.2006). - Zijn bevorderd tot de graad van Officier in de Kroonorde : De heren : Petitat, J., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Van Rooy, H., ere-plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Antwerpen (08.04.2006). - Zijn benoemd tot de graad van Officier in de Kroonorde : Mevr. Benoit, B., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Dinant (08.04.2006);

De heren;

Boyen, P., substituut-procureur-generaal bij het hof van beroep te Antwerpen (15.11.2005);

Collard, H., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Verviers (08.04.2006);

Cornut, M., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Mevr. De Bondt, D., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen (08.04.2006);

De heren : De Gols, J., vrederechter van het zesde kanton te Brussel (15.11.2005);

Desmet, D., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Mevr. Devreux, J., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

De heren : Dobbelaere, H., ondervoorzitter in de rechtbank van koophandel te Brugge (08.04.2006);

Dulieu, Ph., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Luik (08.04.2006);

Fadeur, M., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Bergen (08.04.2006);

Mevrn. : Florival, C., ondervoorzitter in de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

France, P., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

Gougnard, C., ondervoorzitter in de rechtbank van eerste aanleg te Charleroi (08.04.2006);

De heren : Heyndrickx, H., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Huyghe, G., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Antwerpen (08.04.2006);

Mevrn. : Keirsebelik, A., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Antwerpen (08.04.2006);

Kips, G., ondervoorzitter in de rechtbank van koophandel te Gent (08.04.2006);

De heren : Lardinoit, Ch., plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Gent (08.04.2006);

Merckx, D., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

Moens, M., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Dendermonde (08.04.2006);

Mevr. Raes, F., jeugdrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Leuven (08.04.2005);

De heren : Rousseeuw, L., ondervoorzitter in de arbeidsrechtbanken te Ieper, te Kortrijk en te Veurne (08.04.2006);

Roussel, P., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Kortrijk (08.04.2006);

Thays, M., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Brussel (08.04.2006);

Theunis, M., ere-plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Antwerpen (08.04.2006);

Mevr. Troch, V., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Charleroi (08.04.2006);

De heren : Van Heupen, M., eerste substituut-procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg te Turnhout (08.04.2006);

Van Rooy, H., ere-plaatsvervangend raadsheer in het hof van beroep te Antwerpen (08.04.2006);

Velge, J., ondervoorzitter en jeugdrechter in de rechtbank van eerste aanleg te Brussel (08.04.2006);

Wylleman, M., rechter in handelszaken in de rechtbank van koophandel te Gent (08.04.2006). - Zijn benoemd tot de graad van Ridder in de Kroonorde : Mevr. Aernaudts, L., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen (08.04.2005);

De heren : Amelinckx, D., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Sint-Niklaas (08.04.2005);

Bartholomeeusen, M., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen (08.04.2005);

Bosmans, H., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Antwerpen (08.04.2005);

Bouteligier, L., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het vierde kanton Antwerpen (08.04.2005);

Chaidron, R., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van eerste aanleg te Dinant (08.04.2005);

Claes, J., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Kontich (08.04.2005);

Craybex, G., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Maasmechelen (08.04.2005);

De Brouwer, P., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Oudenaarde (08.04.2005);

De Ceuster, R., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Sint-Niklaas (08.04.2005);

De Ferm, P., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Antwerpen (08.04.2005);

De Man, J., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het eerste kanton Antwerpen (08.04.2005);

De Schryver, Y., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het eerste kanton Antwerpen (15.11.2005);

De Troetsel, M., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Boom (08.04.2005);

Delaey, T., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Ciney-Rochefort (08.04.2005);

Delannoye, M., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het tiende kanton Antwerpen (08.04.2005);

Depouhon, J.-P., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Florennes-Walcourt (08.04.2005);

Dermagne, J.-M., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton te Ciney-Rochefort (08.04.2005);

Deroanne, J.-C., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Ciney-Rochefort (08.04.2005);

Eugène, R., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Antwerpen (08.04.2006);

Franssens, H., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Tongeren (08.04.2006);

Gauthier, G., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Florennes-Walcourt (08.04.2006);

Govaerts, M., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Brasschaat (08.04.2005);

Gruyters, F., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Hasselt (08.04.2005);

Janssens, K., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het negende kanton Antwerpen (08.04.2005);

Lebacq, F., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het tweede kanton Antwerpen (08.04.2005);

Lecoutre, R., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen (08.04.2005);

Marneffe, F., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het tweede kanton te Antwerpen (08.04.2005);

Mertens, J., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Brasschaat (08.04.2005);

Mevr. Meunier, J., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton te Couvin-Philippeville (08.04.2005);

De heren : Nulens, J., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Hasselt (08.04.2005);

Peeters, J., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Turnhout (08.04.2005);

Pockelé-Dilles, R., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen (08.04.2006);

Quirynen, P., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Boom (08.04.2005);

Revelart, J.-P., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Couvin-Philippeville (08.04.2005);

Mevr. Simon, A., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Beauraing-Dinant-Gedinne (08.04.2005);

De heren : Stoop, Ch., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het achtste kanton Antwerpen (08.04.2005);

Thirifays, R., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Couvin-Philippeville (08.04.2005);

Mevr. Van Deun, A.-M., plaatsvervangend rechter in de politierechtbank te Turnhout (08.04.2005);

De heren : Van der Staey, D., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het zesde kanton Antwerpen (08.04.2005);

Van Doosselaere, G., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Antwerpen (08.04.2005);

Van Goethem, E., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het achtste kanton Antwerpen (08.04.2005);

Van Hamme, G., plaatsvervangend rechter in de arbeidsrechtbank te Gent (15.11.2005);

Van Passel, M., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Antwerpen (08.04.2005);

Vanes, D., plaatsvervangend rechter in de rechtbank van koophandel te Antwerpen (08.04.2005);

Wery, P., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het kanton Florennes-Walcourt (08.04.2005);

Wuyts, D., plaatsvervangend rechter in het vredegerecht van het vierde kanton Antwerpen (08.04.2005).

Etaamb biedt de inhoud van de Belgisch Staatsblad aan gesorteerd op afkondigings- en publicatiedatum, behandeld om gemakkelijk leesbaar en afprintbaar te zijn, en verrijkt met een relationele context.
^